Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak folyamatos anyagi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak folyamatos anyagi gondjai vannak. Folyton panaszkodik es veszekszik velem . Mit tegyek? En 25 L ő 27 férfi .

Figyelt kérdés
Letisztáznám, hogy dolgozom ,eltarton magam ,nem költ rám csak nagyon ritkàn aprósagokar.Sőt csomószor adok neki kölcsönt,amit visszaad.Lenne lehetőségei jobb munkára de nem igyekszik.Utána meg éjt nappal panaszkodik..Én szeretnek mar osszekoltozni vele de vele kb eselytelen.Már nagyon unom ezt.Én igyekszem ,meg sokat sporolok de nem fogom eltartani,felnőtt férfi..
2017. aug. 5. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Edes istenem, mit tud ez a faszi, hogy meg ossze is akarnal vele koltozni?
2017. aug. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Buta vagy, hagyd el... ha 27 éves létére nem nőtt be a feje lágya , akkor gyakorlatilag menthetetlen.
2017. aug. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Amikor összejöttünk nem volt,ilyen igyekezett ès volt pènze ,félretett is.Vàltott új munkahely nagyon rosszul fizetnek.Mit tud rendes,kedves ember es szeret is de ez hosszútavon nem műkodik.
2017. aug. 5. 11:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Nezd fiatal no vagy, kezdj uj eletet massal. Ezer meg ezer ferfi van akik ilyen not keresnek de nem talalnak. Vagy menjetek ki kulfoldre.
2017. aug. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Így van, hosszú távon nem működik. Te hosszú távra tervezel, ugye?
2017. aug. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17%

Há' az ijjen nem is férfi, mer' csak az férfi, aki mökkeresi a havi háromszázt.


Mondá vala a Gyakori Népe.

2017. aug. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönom a valaszokat !nem gazdag pasit keresek,csak,aki nornàlisan eltartja magàt.Én főzök neki csomószor meg minden.De ez màr nekem is unalmas.Én is eltartom magam ,probalok előrelepni.Ès ,ami zavar ,h alig csinalunk programot.Nem nagy dolgokat vàrok,néha egy mozi és étterem, persze felesbe is fizethetunk ,fizetnénk.
2017. aug. 5. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!