Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A lényeg az hogy mindenàron folytatàst kér én meg időt kértem de ő nem hajlandó vàrni és kijelentette hogy ha nem adom be a derekam akkor békéngy!

2017. aug. 6. 05:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Békénhagy*
2017. aug. 6. 05:44
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor haggyon békén a kis zsarolós kis majom,majd megtanul egyszer talán tekintettel leni magán kívül másra is.
2017. aug. 6. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Folyton azt mindja hogy vàltoztatni fog meg ott lessz mellettem stb .Mikor külön vagyunk akkor teper hameg megkapott akkor elhanyagol !De ő mondja hogy nem lessz így.
2017. aug. 6. 06:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted az időkérés mire lenne jó? Tudod hogy milyen, miben kellene változnia stb, gondolom őt is felvilágosítottad erről.

Ha szeretnéd vele folytatni adj egy esélyt neki a változásra, ha nem változik, nem törődik veled, akkor mehet.

2017. aug. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Úgy ahogy írja négyes. Nem kell az időhúzás.

31/f

2017. aug. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tök igaza van a párodnak. Mire várjon? Megvárja, amíg mást is kipróbálsz, és ha nincs jobb, akkor nagy kegyesen visszafogadod? Ebből én sem kérnék. Ha nem felel meg neked, akkor szakíts normálisan!
2017. aug. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!