Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Boom Boom potencianövelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Boom Boom potencianövelő tablettát próbálta már valaki? Esetleg megosztaná velem a véleményét, tapasztalatát?

Figyelt kérdés

2017. aug. 9. 18:34
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van!:)
2017. szept. 9. 13:39
 12/17 anonim ***** válasza:
Erősebb merevedés, de olyan fejfájás, hogy majd belevesztem.
2018. júl. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Értem! S van olyan potencianövelő aminek nincs semmiféle mellékhatása?
2018. júl. 14. 12:46
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz elkezdesz sportolni és sok fehérjét bevinni.Én fegyencedzést csi náltam,hanyagoltam a hónapokig ki se vertem és életem első szexe 3-4 óra volt.Amióta nem sportolok azóta nem bírom sokáig.
2018. júl. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Értem! Mondjuk nem tudom miért de nagyon nem mernék nyúlni ilyen szerekhez, de kíváncsiságból azért megkérdezem hogy kinek mi a véleménye erről...
2018. júl. 31. 17:54
 16/17 anonim ***** válasza:
Miért nem meditáltok inkább??? Sokkal joobbb, ingyen van, és minden másban is jobb leszel tőle.
2020. márc. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Végül is, van abban igazság, amit mondasz...:)
2020. márc. 15. 09:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!