Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A megcsaltnak vagy a megcsalón...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsaltnak vagy a megcsalónak a megalázó?

Figyelt kérdés
Azt a kérdést szeretném feltenni nektek hogy, kinek a megalázóbb, a megcsalónak aki szentűl tagadja hogy félrelépet vagy a megcsaltnak aki teljes mértékbe tudatában van vele hogy mit csinál az asszon a háta mögött és csak a megfelelő pillanatra vár hogy, kiadhassa magából!?
2017. aug. 10. 07:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Embere válogatja. Van, akinek ez, van, akinek az.
2017. aug. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem a megcsaltnak megalázóbb, hiszen átverték, megbántották, elárulták. A megcsaló, főleg ha szentül tagadja, lehet még lelkiismeret furdalást sem érez miatta...
2017. aug. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, mindkét fél számára megalázó!


Az, már más kérdés, hogy ők, hogyan élik meg.

2017. aug. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kérdésedre, kérdéssel válaszolok!


Ha ebből a kapcsolatból egy gyerek is összejön, akkor kinek a rosszabb?

A szülőknek akik majd találnak másik párt, vagy a gyerkőcnek,

aki apa nélkül marad, és nő fel?

2017. aug. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A megcsalónak miért lenne megalázó? Mert hazudott? Az nem megalázó, hanem gerinctelen dolog, egy kicsit sem sajnálom emiatt, a saját levesét egye meg ha már kifőzte. A megcsaltnak viszont megalázó. Mert átverték, feje felett döntöttek, hülyének nézik, stb stb. A megcsalót a bűntudata zavarhatja, a megcsalt viszont ott marad nulla önbecsüléssel és nulla bizalommal mások felé. A megcsaló talán levonja a tanulságot, a megcsalt viszont építheti újra magát, mert nem egyszerű egy ilyen után talpra állni.
2017. aug. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a harmadiknak, aki nem is tudott róla, és van egy értékrendje, hogy barátnős pasival nem foglalkozunk.

És utólag tudja meg.

Na szerintem ilyen helyzetben a harmadiknak a legmegalázóbb.

2017. aug. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
a faszi tudja hogy van BARÁTJA a NŐNEK, mégis belemegy
2017. aug. 10. 08:31
 8/12 anonim ***** válasza:

De természetesen fordított helyzetben a megcsaltnak megalázóbb.

De részletektől is függ, hogy milyen a kapcsolatuk, a megcsalt milyen, és stb.

Ha a megcsalt mondjuk csak szeretőként tartotta a megcsalót, és a megcsaló nem tudta, csak tudat alatt érezte, és mondjuk a megcsalt megalázó módon viselkedett vele, és már megalázónak érezte ezt a kapcsolatot, de mondjuk nem tudta, hogy jöjjön ki ebből a kapcsolatból, mert mondjuk félt,egyfajta menekülési reakció is lehet.

Annyi féle variáció van amennyiféle ember.

Bár ha meg nem illenek össze, úgy lenne a becsületes, hogy megbeszéljék, és ne kacsintgasson félre egyik sem.

Szóval ezt így nem igazán lehet megmondani,ahhoz ismerni kell mindkét fél életútját.

2017. aug. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Most olvastam, így a megcsaltnak megalázó, amennyiben rendes férfi, de attól is függ, hogy a megcsalt milyen. Lehet egy b.nkó f.fej, aki elől menekül a barátnő, és ez a pasi meg tényleg szereti.
2017. aug. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem annak a legmegalázóbb, aki ilyen nyomorék szinten sajátította el az anyanyelvét, mint a kérdező.
2017. aug. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!