Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél év után sem ismerem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél év után sem ismerem a barátom szüleit, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Barátommal másfél éve vagyunk együtt, egy városban tanulunk, így év közben sokat vagyunk együtt, hétvégente hazajárunk.

Az a problémám, hogy még ennyi idő után sem hagyja, hogy elmenjek hozzájuk ilyenkor nyáron, nem ismerem a szüleit, testvérével is csak futólag találkoztam.

Barátom nagypapája Alzheimeres,náluk lakik, ezért ellenkezik annyira, hogy meglátogassam őket, merthogy nem szeretné, hogy ezt lássam, kicsit talán szégyelli is.

A kérdésem az lenne, hogy ez szerintetek jogos/normális? Elhiszem, hogy rossz érzés lenne neki, de mégiscsak a barátnője vagyok, nem lenne egy rossz szavam sem, bármit csinálna is a papa.

Szerinte önző vagyok, hogy ilyet kérek tőle, ezért mostanában már szóba sem hozom a dolgot. Múltkor azzal vádolt meg, hogy én nem tudok hozzá alkalmazkodni, és mikor mondtam, hogy szerintem ez pont egy nagy alkalmazkodás a részemről, rám akarta csapni a telefont, nem hagyja kb, hogy erről a dologról beszéljünk.

Nagyon rosszul esik nekem ez az egész, ugyanakkor bűntudatom is van, mert tudom, hogy neki is nehéz lehet. Mégis, egy délutánra, egy napra, nem látom akadályát miért ne látogathatnám meg, vagy egyáltalán a szüleivel miért ne találkozhatnék. Főleg, hogy ismer, nem vagyok olyan lány, aki bármi rosszat mondana a papájára.

Igazam van, vagy hagyjam annyiban a dolgot, mert önző vagyok? Viszont nem tudom, meddig lehet ezt egy kapcsolatban kivárni,eltűrni...


2017. aug. 10. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem jogos és már rég kidobtam volna.
2017. aug. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Hagyd rá, ne erőltesd!


Ő és a családja elég nehéz helyzetben vannak, ha ők is ápolják.


Majd, ha késznek érzi rá magát, elhív és bemutat.


A kapcsolatban ettől eltekintve, minden rendben van?

2017. aug. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem itt nem a papaval van a gond. Feltetelezem, hogy a szulei nem napi 24 oraban a papa alfeleben elnek, hanem onallo cselekvesekre is kepesek.
2017. aug. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mostanában többet veszekedtünk,de amúgy rendben van a kapcsolatunk szerintem. A veszekedéseinkben is inkább az zavar,hogy a barátom mindig engem hoz ki hibásnak,holott ez nem mindig van így.
2017. aug. 10. 21:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nem egy szép dolog az biztos és nem mutat sok bizalmat feléd, de szerintem tényleg csak annyi a gond, hogy szégyenli.

Ha köztetek ezen kívül minden rendben akkor ne foglalkozz vele.

2017. aug. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!