Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, válaszolnátok ezekre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, válaszolnátok ezekre a kérdésekre?

Figyelt kérdés

1.Ha szakítottatok a barátnőtökkel,az ő hibája miatt,és szünetet tartotok,akkor még visszamennétek e hozzá,ha még szeretitek,és megváltozna magától?

2.Mikor dobtok valakit,mit éreztek,akkor ha a távolság miatt lett vége?

3.Ha veletek szakítanak,és még szeretitek a lányt?

4.Hogy érzitek magamtokat,ha a szakítottatok valakivel,és keres titeket?


2010. máj. 24. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
én inkább nem válaszolnék:D
2010. máj. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1: NEM!

2: Semmit, vége van.

3: Megpróbálom elfelejteni

4: Beszélek vele, hogy felejtsen el

2010. máj. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a 4 közül csak a 3as eset meg velem,ami borzasztó,belegyalult a lelki világomba:(
2010. máj. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1.) NEM

2.) Azt hogy le se sz@rt az illető

3.) Kígyót melengettem a keblemen

4.) Jó érzés. Talán megint összejöhetne a dolog. TALÁN

2010. máj. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1. Igen, előfordulhat.


2. Akkord dobok valakit, ha már nem érzem jól magam vele, unalmassá válik a kapcsolatunk. (Vagy miután nagy nehezen elértem, hogy lefeküdjön velem, de ez más téma. :D)


3. Ilyen még nem fordult elő. Volt, hogy lány vetette fel az ötletét a szakításnak, de szeretni addigra egyikőnk sem szerette a másikat.


4. Mármint miért keres? Eddig talán 1-2 barátnőm volt, akivel nem maradt meg legalább a haveri kapcsolat. Vagy hogy azért keres, hogy fogadjam vissza? Ilyen sem volt még :D, mert míg menthető egy kapcsolat, addig én általában nem zárom le.


20F

2010. máj. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

1. Már nem.

2. A távolság miatt nem dobnék senkit.

3. Leiszom magam, és felejtek...

4. Ne keressen, a tudomására hozom.

27F

2010. máj. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1. ha nem kefélt félre,hanem más volt a probléma, akkor talán visszamennék hozzá

2. azt hogy nem bízok a másikban, és ismét csak félrekefélt vagy vmi ilyesmi....

3. ez a legnehezebb....ilyenkor pár nap szünet, átgondoljuk a dolgokat, fölhívom, stb teperek kicsit...(:D), körbeudvarolgatom, aztán ha még így is elküld akkor túlteszem magam rajta....

4. ilyen velem még nem volt, hogy csaj futott utánam, de ha lenne, és normális csajról lenne szó, szóval nem lóvéra hajtós, meg nem k*rva, akkor én is átgondolnám még1 szer az ügyet


Nálam a félrekefélés "halálos" bűn, ez után nincs bocsánat, ha megtudom hogy más pasikkal is kefélt akkor kiadom az útját.....és akkor az sem izgat hogy szerelmes vagyok.

Ha én nem csalom meg ő se tegye!!!!!!!


Bocs a durva fogalmazásért, de ez van...

2010. máj. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1.Ha jól szop és jó a teste IGEN

2.Hogy nem dughatunk azé lett vége

3.Megpróbálom kényeztetni ha nem kell le qvázom

4.Akkor még kúrásra jó lesz!

2010. máj. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1.Az emberk nem szoktak megváltozni, legalábbis nem máról holnapra. Visszamennék hozzá, de esetleg csak pár év múlva.



2. Azt, hogy ilyen az élet, léteznek sajnos nem leküzdhető távolságok is, ezt el kell fogadni és nem rinyálni. A közelben kell keresni valakit.


3."Ha veletek szakítanak,és még szeretitek a lányt?" Ez a kérdés mi akart lenni? Mert úgy vettem észre hiányzik az alany!


4. Úgy, h k.rva jól esik h keres, de le sem sz.rom a fejét úgy igazából.


21/f

2010. máj. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1, nem, mert hibázott

2, sajnálatot, de inkább túlteszem magam rajta

3, megpróbálok alkohollal felejteni napokig, de semmiképp sem megyek vissza könyörögni. van önbecsülésem.

4, kicsit rosszul esik, és megpróbálom meggyőzni hogy nem voltam jó választás. felsorolom a hibáimat, és a végén még hálás is lesz hogy elrémisztettem

2010. máj. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!