Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben? 23/N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? 23/N

Figyelt kérdés
Néha úgy érzem, a párom egy infantilis pasi, aki abban leli kedvét ha engem piszkálhat, szóban megalázhat, vagy csak kitöltheti rajtam a dühét. Őszintén szólva, egy 25 éves férfitól valami komolyságot várnék. Persze nem mindig így viselkedik, nade mégis, ez gyakori és aggaszt. Együtt élünk és elég dúrván összekapunk néha, pl. azért mert nem járok folyton a kedvében, mint az anyja és ha nem kap... akkor neki poén hogy lerib**ncozzon. Már szóvá tettem neki, hogy ez mennyire nincs ínyemre, de gőgös és nem érti min húzom fel úgy magam. Kár várni a változást? Vagy reménykedjek még?

2017. aug. 15. 19:35
1 2
 1/20 Bad G-Sus ***** válasza:
21%
legalább még 1 évig legyél vele együtt (lehet kettő is) aztán ha nem változik semmi hagyd ott :)
2017. aug. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csomagolj. MOST.
2017. aug. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá, hogy mit jelent az, hogy infantilis. A te párod nem az. Ő szimplán bunkó. Rajtatok múlik megtudjátok-e ezt beszélni, szakítasz vagy eltűröd.
2017. aug. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kérdésekre nem lehet racionális választ adni, mert: ha azt mondjuk hagyd el akkor te--> de hát amúgy minden oké velünk meg szeretjük egymást.
2017. aug. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Reménykedni? Miben?
2017. aug. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha 14 évesek lennétek, akkor remélhetnéd, hogy pár hónapon, éven belül megváltozik.

25 évesem szerintem már fölösleges.


21/L

2017. aug. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%

Tapasztalat: Ilyenkor csak az hat rá,ha megcsalod,és otthagyod.

Nincs mese,ez van,ott kell hagyni,egy ilyen szennyel nem lesz jövőd,hidd el nekem.

22/L

2017. aug. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
27%

Az nem lehet, hogy humor téren kissé "deszka" vagy és nem veszed a lapot?

Például valakit beindít "döngetés" közben egy ilyen beszólás...

Ő akkor bunkó? Talán érted a példából...vagy nem.


Igazából, ha egy elkényelmesedett királylány vagy, aki egész nap csak nyalja a telefont meg ilyenek, nem is értem, miért siránkozol a jelzőn...erre is gondolhatnál...


Nem lehet az, hogy szép vagy, szép vagy, de semmi másra nem vagy jó csak arra...s ezt tudatja veled? Próbál motiválni, hogy értékes-több legyél végre?


Magyarul unja, hogy eltartson:))))

2017. aug. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Sunshinedoll ***** válasza:
89%

Első r-bancozás után kivágtam volna az ablakot.

Figyelj, előfordul, hogy két embernek mást-mást jelent a vicc fogalma, vagy más a tűréshatár, eltérő módon érzékenyek bizonyos dolgokra.

Egy normális, egészséges kapcsolatban azonban ha az egyik megmondja, hogy figyelj már, ez meg az engem rohadtul idegesít/bánt/zavar, rám való tekintettel légy szíves fejezd be, akkor azt a másik felfogja, és tiszteletben tartja, nem pedig nekiáll magyarázkodni vagy arrogánsan visszavágni vagy tovább szítani a tüzet.

Ne reménykedj, az ilyen nem változik, ez úgy nőtt fel, hogy normális dolog így beszélni a nőkkel. Valszeg az anyjt is sz-rba se nézi, csak kiszolgáltatja vele magát.

2017. aug. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Sunshinedoll az is lehet, hogy az anyjával nem így bánik, de akkor se jobb a helyzet, mert akkor majd együtt nézik szarba a kérdezőt. :D
2017. aug. 16. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!