Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bizalmatlankodik?

Figyelt kérdés
Barátommal 2 éve vagyunk együtt. Azt csinálja mindig, hogy ha elmegy a gépétől (mondjuk wc-re) lecsukja a tetejét a laptopnak, ha leülök az asztalhoz és ott van előttem lerakva a telefonja elveszi onnan és átrakja az aszal másik végébe, meg ilyenek. Sosem nyúltam és néztem bele a cuccaiba, nem is tervezem, de azért rosszul esik, hogy kinézi belőlem, hogy megtenném. Meg amúgy mitől fél? Tényleg sosem csináltam ilyet és eszembe se jutott, hogy bármikor képes lennék erre. Azt mondják, hogy mennyire rossz, hogyha egy ember nem bízik a párjában, mert fél, hogy megcsalja, és ezzel elcsesz mindent stb. De ez a fajta bizalmatlankodás sem oké szerintem! :/
2017. aug. 18. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak megszokás, bele sem gondol. De szerintem nyugodtan jelezheted felé is, hogy zavar a dolog. Majd ő elmondja miért csinálja. Beszéljétek meg szépen!
2017. aug. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na igen.
2017. aug. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem bizalmatlan, rejtőzködő.

Az elejétől ilyen?

2017. aug. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát őszintén szólva nem emlékszem, hogy mikortól ilyen, mert eleinte nem figyeltem rá egyáltalán :/ Meg már nem egyszer volt olyan is, hogy pisiléshez vitte magával a telefonját... ugyan mi a halálnak? :D biztos vagyok olyan hülye, hogy belenézek? Ha annyira akarnék, meg tudnám oldani. Már kérdeztem tőle párszor, hogy miért csinálja ezt? Mondtam neki, hogy megnyugodhat, mert nem fogok belenézni. azt mondta tudja és nincs semmi titka előttem, szóval akkor nem értem... biztos megszokás. Csak - ha esetleg rejtőzködni is próbál - az ellenkezőjét éri el vele, mert így csak felhívja olyanra a figyelmet, ami lehet, hogy eredetileg fel se tűnt volna. Mindegy, gondolom csak annyit tudok csinálni, hogy leszarom az egészet... csak mégis, zavar azért, mert ha valaki ennyire ráfeszül erre akkor az inkább fárasztó kéne hogy legyen, mint megszokás.
2017. aug. 19. 09:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az válthatta ki ezt belőle, hogy korábban visszaéltek ezzel. Ha magamból indulok ki, akkor ezt tudom mondani. Még a jóistennel sem hagynám magára a cuccaimat. Ettől még ugyanúgy szerethet, szerintem ezzel semmi baj nincs, ne vedd magadra. Inkább ilyen legyen, mint balek.
2017. aug. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az, hogy korábban visszaéltek vele, nem jogosítja fel arra, hogy most is ezt csinálja, mivel sosem néztem bele a cuccaiba, de még meg sem kértem rá, hogy mutassa meg, mivel amúgy nem is vagyok kíváncsi rá.


Nem gondolom, hogy nem szeret, hanem rosszul esik, hogy nem nézi ki belőlem 2 év után, hogy nem csinálok ilyen primitív dolgokat.


Mikor már együtt voltunk is beszélgetett régi barátnőivel, de akkor sem akartam tudni, hogy mit beszéltek és ha pl. telefonon beszéltek is inkább elmentem onnan, mert nem voltam rá kíváncsi, hogy miről beszélgetnek. Ezért fura.

2017. aug. 21. 15:54
 7/7 anonim ***** válasza:

Értem, és a te szemszögedből igazad is van, mégis fogadd el őt ilyennek, biztosan nyomós oka van rá (ami nem veled kapcsolatos), hogy ilyen legyen. Én nagyon nem vagyok toleráns típus, de ez még szerintem is semmiség.


Ez legyen a barátod legnagyobb hibája!:)

2017. aug. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!