Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te mint lany (aki kis faluban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mint lany (aki kis faluban el ahol ismer mindenki mindenkit) zavarna ha a baratotokrol neha rossz velemenyt hallanatok vissza? Kellemetlenul erezned magad? Probalnad jobb iranyba terelni a baratodat? Vagy csak hidegen hagyna masok velemenye?

Figyelt kérdés

Konkretan az en esetemben a baratomnak eleg komoly tuning autoja van... sokszor eleg gyorsan megy a faluban, csikorogtatja a kerekeket, durrogtatja az autot.

Sok embernek ez nem tetszik, es azt beszelik, hogy milyen allat. stb


2017. aug. 21. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Nem a falu szája zavarna, hanem az, hogy milyen barom állat a pasim.
2017. aug. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azért, de az engem is zavarna ha tudnám, hogy a párom 80-al megy a 30-as táblánál egy faluban, mindezt úgy, hogy közben még a kerekeket is csikorgatja. Nekem ez eleve nem szimpatikus, 20 év felett meg már elég ciki.


Más esetben viszont engem soha nem érdekelne ki mit mond a páromról, az sem érdekelne ha az egész falu utálná, kiállnék mellette bármi van.

2017. aug. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19%
Az a baj falun nins jobb dolga az embereknek mint egymást szidni... Engem egy ilyen kis hülyeség tuti nem zavarna. A megkeseredett unatkozó nyuggerek meg használjanak füldugót. Minek hallgassam, hogy hogy ócsárolják olyan emberek, akik nem is ismerik? Persze, az más hogy ha olyan ember mondja, aki közel áll hozzá, de az meg ne neked mondja, hanem neki. Konkrétan azesetről meg annyit, hogy ha van egy jó kocsija amiért megdolgozott, akkor igen is legyen büszke rá és használja ki az adottságait.
2017. aug. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi miatt lenne róla rossz véleménye az embereknek. Az a tuningautó durrogtatás meg gizdáskodás engem is zavarna, emiatt pl. elbeszélgetnék vele. De ha mondjuk az lenne a bajuk, hogy nem hajlandó a pletykás Jolika néni minden tök intim kérdésére válaszolni, röhögnék rajta egyet és hagynám annyiban.
2018. máj. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!