Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami tanacsot tudnatok adni? Vagy valaki hasonlo helyzetbe volt mar? Esetleg a velemenyed errol? (Hosszu lessz)

Figyelt kérdés
A mostani baratnomon nem tudok ki igazodni... eddig volt mar par nom de egyikkel se volt ilyen komoly o az elso lany akit tenyleg szeretek es ra vartam is 2 honapot o elottem 1 fiuval fekudt le na szo minden tokeletes viszont nagyon gyakran veszekszunk 1x talizott egy masik palival ugy h en nem tudtam rola kimagyarazta de... m1 szerintem mar meg is csalt ha nem is lefekudt a palival.. de nem csak ugy lehet :).. az a baj h neha azt erzem nem szeret viszont neha meg h nagyon nem tudom mit csinaljak de kikeszulok mellete sose voltam ilyen :/ gondoltam mar ra h szakitsak vele de nem megy megorulnek nelkule viszont nagyon erosen azt erzem h o nem szerelembol van velem :/ szerintetek? ( boccs a helyes irasi hibakert siettem)
2017. aug. 24. 22:14
 1/6 Spiritrobber ***** válasza:
100%

Az hogy te szerelmes vagy még nem a világ, mindenkivel megesik.


A leírásod alapján ez a kapcsolat katasztrófa és bár nem írtad milyen régóta tart gyanítom, hogy fél év se nagyon van.


A leírásod alapján külön több értelme van mint együtt.

Sajnálom de az, hogy te szereted nem jelent semmit ha meg fél év után folyton veszekedtek mit akarsz 1 év után?

2017. aug. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mióta vagytok együtt? hány evesek vagytok?

lehet tudok segíteni

2017. aug. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Menj el bulizni, szedj fel egy csajt, az kicsit kitisztítja az agyad és dobd ki a mostani csajod. Aztán toljad egy darabig a bulizást, meg a csajokat, amíg ki nem hevered. Tudod te, hogy jobb minél hamarabb megszabadulnod ettől a kis kígyótól! Ja és ne hagyd, hogy, visszakönyörögje magát! Úgy se lesz jobb...
2017. aug. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
En 20 , o 18 igen pont fel eve vagyunk egyutt de hat ahj nem tudok mit csinalni :(
2017. aug. 24. 22:52
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

Először is: ez egyáltalán nem hosszú, másodszorára az ékezetek használatával nő az is hogy mi mennyit fogunk fel az írásodból.


Szóval, akkor most megcsalt, vagy nem?

Szeret, vagy nem?

Jól elvagytok, vagy nem?

2017. aug. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Férfiatlannak tart téged a leírásod alapján..

Érzi a bizonytalanságodat..

Lehet már van luksógorod is.., még fiatal vagy, menj és dugd meg az összes nőt.. A tizedik nő után már magadon fogsz nevetni

😁,hogy milyen hülye voltál mikor a kis csitri szivatott..

2017. aug. 25. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!