Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről, működhet így tovább?

Figyelt kérdés

A párom nagyon őszinte, soha nem hazudott nekem amikor komolyabb dolgokról beszélgettünk. Nem az a fajta aki ragaszkodik ahhoz, hogy barátnője legyen, ha már nem szereti vagy gondok vannak fogja magát és kilép a kapcsolatból.

Távkapcsolatban élünk 2-3 hetente 3-4 nagyon ritkán 5 napra találkozunk, ez után neki kell a szünet ahol egyedül lehet és csinálhatja a dolgait majd a 2 hét között találkozik a barátaival akiket ritkábban lát mint engem, sokszor a barátai csak akkor érnek rá amikor velem találkozik, de engem sose mond le.

Nagyon sok közös van bennünk, ugyan azon dolgokat szeretjük, ételek, játékok, kikapcsolódás egyszóval mindenben passzolunk csak egy bökkenő van... a jövőkép.

Röviden, velem akar lenni a jövőt illetően velem is tervezi, de mivel a szerelemre nem nagyon lehet építeni ezért először karriert és tanulást szeretne és még elég fiatalok is vagyunk.

Csak akkor szeretne velem sokkal komolyabban tervezni, közös lakás, gyerekek stb amikor már lesz jó munkahelye és pénze.

Szerintetek ez így rendben van?

Én 20 a párom 23 éves.



2017. aug. 27. 20:07
 1/8 A kérdező kommentje:

Valahogy úgy érzem, hogy nem igazán pazarolná rám az idejét ha nem gondolná velem komolyan mégis vannak kétségeim.

Családok, haverok, barátok mindenhonnan csak a rosszat kapom... "ez nem kapcsolat", "nem is szeret téged", "csak a szexre kellesz neki", "jó vagy egy biztos pontnak"

eléggé elszomorít... amikor mondom neki egyszerűen nem érti meg miért gondolom ezeket és miért vagyok ennyire negatív.

2017. aug. 27. 20:09
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Ha ebben is őszinte, hát elég bugyuta.

A szerelem jó hatással van az ember érzem és nemi életére (ez is rátok férne) az ambíciójára, a teljesítményére, a karrierjére, stb...

A férfiak a karrierjüket tekintve 45-50 körül vannak a csúcson, szóval lerázós dumának kicsit élethűbbnek látom.

2017. aug. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mint ahogy írtam 2x is nem hiszem, hogy le akarna rázni.
2017. aug. 27. 21:23
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ritka pèldány. Becsüld meg. N
2017. aug. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ezt gondolom szarkazmus volt :(
2017. aug. 27. 21:27
 6/8 anonim ***** válasza:

#4 én nem arról írtam, hogy te mit hiszel...

Mi a jó munkahely, pénz definíciója - csak mert mindig van jobb.

2017. aug. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nincs rendben.

A karrier sosem ér annyit, mint a család. (Ebben természetesen a még létre nem jött család is bennefoglaltatik!)


"Röviden, velem akar lenni a jövőt illetően velem is tervezi, de mivel a szerelemre nem nagyon lehet építeni ezért először karriert és tanulást szeretne és még elég fiatalok is vagyunk."


Nna, ez a liberálegoista divatrizsa. Merugye... egyfelől mit akar építeni, ha már minden (egzisztencia) kész?

A párkapcsolat pont attól érlelődik be a legjobban, ha a felek közösen hozzák össze a közös egzisztenciát, közös munkával. Két kész egzisztencián már nincs ilyen együtt-működési lehetőség, cserébe viszont úgy elszaladnak a húszas évek, hogy ihaj. Aztán ott lesz két - persze nagyonegész, nagyonkész - ember, akiknek épp csak egymással nincs semmilyen gyakorlatuk, és a gyerekprojektről is jócskán le vannak már késve.


Szóval frankó ez a céltudatosság, csak épp egyrészt a cél rossz, másrészt meg hát ebben a tervben te milyen szerepet is kapsz a "szultán úrra" várakozó ágyasén kívül?

2017. aug. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"ez után neki kell a szünet ahol egyedül lehet és csinálhatja a dolgait" Baromira szerethet téged. :D
2017. szept. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!