Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felelőtlen a pasim?

Figyelt kérdés
Barátom 9 évvel idősebb.Azért nem a korombeliekkel foglalkozok MERT sokat csalódtam.Egy STABIL felnőtt férfire és egy felnőtt kapcsolatra volt szükségem.De ez cseppet sem stabil és felelőtlen a pasim!Első benyomásra egy laza,pénzes pasi de kiderült hogy igazából a VIP bulik is apuci pénzéből vannak.Most összetört egy kocsit részegen!Napok óta nem találkoztunk és hiába ír mennyire hozzámbújna mennyire szeret épp emiatt rendőrségi ügye van.Most be kell mennie kapitányságra és lehet elküldik pszichológushoz mert a jogsijának lőttek ittas vezetés miatt.És a szex sem egy csúcsszuper,nem tudok kielégülést vele mert mindig részegen kerül rá sor,szinte csak én vagyok aktív benne o meg vár..nagyon nemtudom én egy 28 éves férfit akartam ehelyett olyan mintha egy tékolzló 18-al lennék..
2017. aug. 27. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Erre mondják hogy nem kor alapján kell ítélni persze vannak korosztályok de azokon belül már nem a kor dönt.
2017. aug. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
az érettség nem korfüggő
2017. aug. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire zavar a viselkedése, akkor miért vagy még vele?
2017. aug. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Mi a kérdés?
2017. aug. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
miért vagy egy olyanal aki szarik rád?
2017. aug. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első benyomásra laza, pénzes?

Ilyen hozzáállással nem csoda, hogy ezt a nyomorékot találtad meg. Az én párom 27 éves, nem pénzes, de érett, sokkal inkább ő a jó barát én nem az, aki apuci miatt gazdag.

2017. aug. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem hallottál még a kínai mondásról: Vigyázz mit kívánsz!
2017. aug. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kislany, Te egy atm-et lattal es nem a felelossegteljes erett felnottet. Kezdjuk ott, hogy egy 28 eves FERFINAK mar nem feltetlenul csak a "vip bulik" korul forog az elete.... peldaul lehetne egy szuper munkaja is, dehat mindegy is... ezt dobta a gep. Mondjuk en elvbol nem ertem, hogy hogyan johettel egy ekkora kitartott nyomorekkal ossze, aki MEG mindig "apuci" penzere veri magat, es azt sem ertem, hogy miert vagy MEG mindig vele egyutt...
2017. aug. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!