Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom, mióta iskolába jár,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom, mióta iskolába jár, nem keres már úgy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

22 évesek vagyunk.

A párom egy OKJ-s képzésen vesz részt. Kollégista, hétvégente jár haza. Sajnos UTÁLJA a társait, mind bunkó, és csalják a barátnőiket.

A lényeg, hogy mióta a párom velük van, engem alig keres, bunkó, ha felhív, előttük nem mondja, hogy szeret. Kezdetben az volt az oka, hogy nem akarta, hogy a szájukra vegyenek, így le kellett kapásból tiltanom 4-5 srácot, hogy nehogy megtaláljanak facen, mert akkor a párom beverné a fejüket és kirúgnák őt az iskolából.

A lényeg, hogy nyáron, amíg velem volt, minden nap találkozni akart, vagy 2 óránként hívott, ha nem vettem fel a telefont rám förmedt!!!, hogy mit csinálok és miért nem veszem fel.

AMióta iskolában van, alig hív, közli, hogy majd hív ha beért, és elfelejti, de facebookon 0-24-ben fent van. Ilyenkor akárhogy próbálom vele megbeszélni, 180 fokot fordul, mindenért veszekszik velem, én vagyok a hibás mindenért és szerinte ha ilyen hisztis maradok nem fog működni.

Nagyon szeretem, és mondom, ha nincs a közegben meg előtte ő nem volt ilyen.

(Csak, hogy konkrét példát mondjak, az egyik osztálytársa -fiú-mztelen képet küld magáról a többi srácnak, meg oda megy a többiekhez, hogy szétverem a fejed, stb).


2017. aug. 29. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt már nem nevezném kapcsolatnak. Az meg, hogy x embereket azonnal le kellett tiltanod, nekem több, mint gyanús. Szerintem van ott valami, amiről nem akarja, hogy tudj
2017. aug. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, jól elvan abban a közösségben, nem hiányzol neki. Én nem folytatnám vele tovább a helyedben.
2017. aug. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"és csalják a barátnőiket. "

Esetleg, nem a párod jár elől ebben, jó példával?

2017. aug. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
"Utálja a társait". Aha...nekem is voltak továbbtanulásnál olyan osztálytársaim akiket rühelltem, eszembe nem jutott volna visszaigazolni őket facebookon. Ugye te is érzed, hogy a párod nem teljesen őszinte?
2017. aug. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, de nagyon át vagy verve. A kedves párocskád elég egyértelműen leszarja a fejed . Egyértelműen hazudik neked a csoporttársairól és szégyell téged előttük - bizony, így és nem fordítva.


"amíg velem volt, minden nap találkozni akart, vagy 2 óránként hívott, ha nem vettem fel a telefont rám förmedt!!!, hogy mit csinálok és miért nem veszem fel." - Egyébként megsúgom, itt kellett volna otthagynod, ritka nagy gusztustalan patkány, aki ilyet csinál.

2017. aug. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Ez csak kifogás a részéről...


21/L

2017. aug. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
De még ha nem is kifogás... Milyen pasi az, aki nem foglalkozik a barátnőjével, mert a haverok "cikinek" tartják, hogy normális kapcsolata van?? Az ilyen nem férfi, hanem kisgyerek akivel nem éri meg tervezni. Ha tényleg téged akar és szeret, akkor ezt 1. felvállalja 2. büszke rá és nem mások véleménye alapján cselekszik.
2017. aug. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugye azt nem gondolod komolyan, hogy azért kellett tiltanod az osztálytársait, hogy téged óvjon? :D téged rejteget és szégyell valamiért. Ne legyél ennyire naiv kérlek! A "párod" meg ugyanazt csinálja amit azok az osztálytársai akiket "utál". Én a helyedben feloldanám azt a tiltást, mert nekünk úgysem fogsz hinni.
2017. aug. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!