Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyelves csók. A párom miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyelves csók. A párom miért nem szereti? 19/L

Figyelt kérdés
Nagyon régóta együtt vagyunk, de sokáig távkapcsolat volt. Nincs köztünk semmi baj, az ágyban sincs semmi gond. Viszont ő nem szeret nyelves csókot adni. Én vagyok az első barátnője, először mikor úgy csókolt meg akkor izgatónak találta, viszont azóta fokozatosan egyre kevésbé csináljuk. Én nagyon szeretem, de ő nem. Néha csináljuk de akkor látszik rajta hogy nem akarja.. Szájra puszival semmi baja nincs, azt rengetegszer szoktuk. Összeköltözés előtt állunk, de ez engem egyre jobban frusztrál. Szerintetek hogy tudnám megszerettetni vele? 20 éves.

2017. szept. 3. 11:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Vele próbáltál már beszélni róla? A kommunikáció csodákra képes.
2017. szept. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kikerüli a témát mindig.. Olyan hogy amiről nem akar beszélni arról nem fog. Vagy ha igen akkor feszültség és vita árán.. ha erőltetem hogy beszéljük meg azt a dolgot. De ez olyan hogy kérdeztem többször, de nem mond semmi olyat, csak kikerüli.
2017. szept. 3. 11:46
 3/16 anonim válasza:
100%
Valami oka tuti van! Nem lehet hogy szagos a szád?
2017. szept. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nőbe ismerek ilyen típust akinek a csók a szájra pusziba teljesedik ki, a nyelvét szinte sose használja. Emberek vagyunk ahányan vagyunk annyi félék. A probléma ott kezdődik hogy aki szereti a nyelvest meg aki nem az elég komoly ellentét amiből még gond lehet. 27/F
2017. szept. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem, a szám soha nem szagos. Minden étkezés után mosom, és rágózni is szoktam.
2017. szept. 3. 12:01
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

én se szeretem a nyelvest, vhogy undorítónak találom


30/F

2017. szept. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

En se szeretem a nyelves csokot. Sose erettem, hogy mi benne a jo. Szerencsere olyan kapcsolataim voltak, ahol a lany sem igenyelte.


A masik nyelvet szivesen bekapom, kicsit megharapom ilyesmi es az is jo ha o csinalja, de a tobbi resze snassz szamomra.

2017. szept. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ezek szerint ebben különböztök,bár nem is ez a gond,hanem az,hogy nem is hajlandó beszélni róla. Sőt semmiről ami neki nem tetszik... Hogy lehet így teljes egy párkapcsolat,kompromisszum és normális kommunikáció nélkül? Ha összeköltöztök ez csak rosszabb lesz. Majd jön a "megmondom mi legyen és ha nem azt csinálod egy sz@r vagy!" féle megnyílvánulások...
2017. szept. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet,hogy túl nyálasnak tartja, mikor először próbálta, előtte jobbra számított. Nem feltétlenül te nem csókolsz jól. Különben meg, ha minden szuper köztetek, butaság lenne azt gondolni, hogy undorodik tőled, akkor nem is lenne veled. Csak vannak olyan emberek , akik a csókot nem szeretik. Talán azért kerüli a témát, azért tér ki mindig előle, mert hogy szeret téged, és nem akarja, hogy azt hidd, hogy undorodik tőled. De szerintem valszeg veled akar lenni, ha egyébként minden szuper. Nem szabad valakire akit szeretünk ráerőszakolni semmit;tehát, ha ő azt nem szereti, tiszteletben kéne tartanod
2017. szept. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
*Ja és olyat is tudok,aki a férjét leszoktatta a nyelves csókról
2017. szept. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!