Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm a zsebében egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm a zsebében egy fiú képét őrízgette?

Figyelt kérdés

A barátnőm kardigán zsebében találtam egy tablós fényképet amin egy srác van. A hátulján ezzel a kis szöveggel. "Szeretlek (név...) millió puszi neked <3 " Ami fura.

- 3 éve vége a gimis éveknek.

- Csak most jött a rossz idő,ezekszerint mindig magànàl hordta(???)mert a kardigànt két nappal ezelőtt hordta és akkor volt először rajta meleg ruha.

- Nem értem miért hord magànàl egy ilyen fotót.


Nekem ez gyanús..nem tudom mit gondoljak. Pont az nap ment el a szüleihez pár napra. Pénteken jön haza. Szóval nem tudtam vele erről beszélni. Nem kutakodtam a ruháiban. Mosàsnál vettem észre,hogy ott van valami a zsebében.


Ti mire gondolnátok???

Mit éreztetek volna??? Mert én nem akarok egy féltékeny vad b+++nak tűnni, de ez kicsit felkavart. :/


F


2017. szept. 6. 19:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és igen,igen,igen! A szüleinél van fix. Skypon beszéltünk 2x is. És tudom,hogy ott van.
2017. szept. 6. 19:26
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, hogy most találta meg valahol, mikor rajta volt a kardigán és zsebredugta és benne maradt. Én sem dobtam ki az ex barátom képét, egy régi és szép emlék.ennyi..
2017. szept. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Az emerek fele olyan kapcsolatban van ahol a másik "beérte vele". Problem?

Hány éves vagy kissherceg?

2017. szept. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
24/f
2017. szept. 6. 19:35
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Egyszer elrakta,talán már elfeledkezett róla,és most meg hoppá,előkerült!Én ezt nem kombinálnám túl a helyedben.Majd ha gyanúsan és furán viselkedik,akkor aggódj szerintem.
2017. szept. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Mit őrizgeti egy nő a régi szerelmének képeit? Nem értem, miért nem lehet megszabadulni ezektől a béklyóktól. Meg különben is mi értelme van nosztalgiázni? Nem inkább előrefelé kéne tekinteni? Nekem is gyanús lenne, bár nem szólnék egy rohadt szót sem, kivárnám a megfelelő pillanatot, hogy premier plánban élvezhessem az inflagrantit.
2017. szept. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 opened paradise ***** válasza:
100%
Kérdezz rá,itt csak találgatni lehet.
2017. szept. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!