Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti melyik lányt választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyik lányt választanátok?

Figyelt kérdés

Szorult helyzetbe kerültem és döntenem kell , nem lehet tovább halogatni.


Van 2 lány akit szeretek, szinte mindkettőt egyformán és egyszerűen nem tudom mi alapján döntsek. Légyszi akinek van tapasztalata akár jó akár rossz segítsen a döntésben.


Röviden a történetem:

3 éve van barátnőm akivel az elején elég veszekedősen alakultak a dolgok de mégis együtt maradtunk. Szépen lassan megszerettem, kialalkult minden. Okos, szép, önálló, ügyes, kedves, szeret stb.. Van rengeteg közös élményünk, szeret a családja is a barátai is.

Időközbe voltak rosszabb időszakok és összehaverkodtam egy másik lánnyal, akivel aztán több is lett közöttünk. Átalakultak a dolgok, ő lett a legjobb barátom, ő tetszett jobban, őt szerettem jobban. (megértőbb volt, odaadóbb, stb..), szexuálisan is jobban vonzott.


Viszont az első lánnyal se birtam azt mondani h legyen vége mert valahogy üres lenne az életem nélküle, az érdekes sztorijai, a kis beszólásai, mind mind hiányoznának. Viszont vele sokkal több a veszekedés és kevésbé passzolunk egymáshoz is, sok a félreértés.


Ettől függetlenül kicsit úgy érzem h őt mint barátot fogadom el jobban, az új lánnyal pedig izzik körülöttünk a levegő. De félek, hogy ez elmúlhat idővel. (bár ekkor is ő lesz a megértőbb, az odaadóbb, akivel jobban el tudok lazulni, viccelődni.) Vele mindenben jól kijövünk és vele csak barátságnak indult, amiből legjobb barátság majd szerelem lett. minden rosszban egymáshoz rohantunk és mindent egymásnak meséltünk el.

A szexuális vonzalom is megvolt kettőnk között az első pillanattól és talán éreztük is h ebből még több lesz, de mivel mindkettőnknek volt párja így csak a haverság alakulhatott ki.


Sokszor ki akartam már mondani, hogy legyen vége és az új lánnyal összejönni, de az egyéb körülmények is mindig beleszóltak.

Most van hol laknom, van családi nyaraló, bár neki kevés a fizuja ezért sok kiadásunkat én fizetem, nyaralásokat stb. De kifejezetten jó körülmények között élünk.

A másik lánnyal 0ról kellene indulni, vagy albérletet fizetni, vagy lakást venni, ahol legalább a felét hitelre kellene és szinte minden költsége az én nyakamba szakadna mert neki is kevés a fizetése és pénze sincs semmi.

Ez nem is lenne gond mert egyedül is ki tudnám fizetni az összes kiadásunkat, elég jól keresek, de azért csak vissza kéne venni a színvonalból (kevesebb utazás, rosszabb autó...)

És attól tartok, hogy pár év után vele is visszább esne a kezdeti nagy szerelem, de az is lehet, hogy nem. A körülmények romlása is rossz irányba befolyásolhatná a kapcsolatunkat akaratunkon kívül is.


Szóval félek a váltástól, de a maradástól is. Hogy esetleg nem leszek boldog a jelenlegiben. Mert azért a mostani sokszor csak azért elviselhető, hogy van mellette a másik aki felvidít sokszor.


Az idő pedig sürget.


2017. szept. 7. 15:02
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
A szívem a 2. felé húz, az eszem kb 50-50% (csak azért mert hiába élünk jól ha nem vagyunk boldogok)
2017. szept. 7. 15:03
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Arra kellene rájönni, hogy csak az újdonság varázsa miatt érdekesebb az új nő, vagy racionálisan gondolkodva is vele vagy inkább egy hullámhosszon.
2017. szept. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Vele vagyok el jobban ez tény. De vele még nem töltöttem el annyi időt. Veszekedés nincs és nem is valószínű h komolyabban lenne később se.

Viszont lehet több unatkozós , "kínos csönd" lenne köztünk. Mert a jelenlegi mindig tud vmit mesélni, vmit linkelni, vmit kitalálni, leszervezni. Az újnál, kisebb az önállóság, őt inkább vezetni kell.


Ez is okozhat 1 problémát jelenleg, hogy ugye mindketten elég akaratosak és önállóak vagyunk így sokszor nem egyezünk meg kinek legyen igaza, kinek a kérése teljesüljön. Amíg az újnál amit kitalálok annak örül és jön és csinálja és kevés dologba szól bele.

2017. szept. 7. 15:27
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam a második lány. A történetünk hasonló a tiédhez. Ő a biztosat választotta. Hogy én miért mentem bele? Mert azt hittem, mert folyamatosan azt mondta, hogy mennyire rossz a másik. Naiv voltam, tanultam a hibámból.


Én nem dönthetek helyetted, csak annyit mondhatok: egyiket sem szereted, és mindkettőt szereted. Egyiket sem jobban, és egyiket sem eléggé. Hogy mi lesz a végkifejlet? Megtudod majd. De azt is tudd, bár az első nem tud róla, és amiről nem tudsz, az nem fáj, de ezzel mindkettőjük érzéseit a sárba tiprod. Mind a kettőt bántod.


Én csak annyit kérek: bárhogy is döntesz, de beszéld meg azzal, akit elhagysz, tisztességesen a dolgot. Ne hagyj benne kételyeket, megválaszolatlan kérdéseket, mert csak fájdalmat okozol.

2017. szept. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Már arra is gondoltam , hogy egyiket se, és egyedül maradok egy darabig és meglátom mi lesz.


Tudja jól a 2. h mi a helyzet, hogy mi az állaspont, pontosan elmondtam neki is, hogy mi jó mi rossz. Persze a rá vonatokzó rosszak kivételével.

Az 1. megmondta, hogy egy pasi sose hagyja ott a biztosat, sose szakít a bnőjével és nem válik el a feleségétől. Lehet tart szeretőt egy darabig de válni nem fog senki kedvéért. A kényelem nagy úr. és lehet igaza van... :/


Valaki nagyon össze fog törni a döntésen :/

2017. szept. 7. 16:03
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha totálisan döntésképtelen vagy két lehetőséget illetően, ámde döntened kell - dobj fel egy húszforintost...
2017. szept. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jól esett volna, ha tisztán, korrekt módon elmondja, hogy miért nem akart többé látni. Hidd el, az őszinteség sokat segít.
2017. szept. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Mindenképpen megbeszélem vele és normálisan zárjuk a dolgot, meg tényleg nagyon megértő és őszintén jó viszonyban tudunk elválni. De nagyon fájna az tény, bármelyik verzió.
2017. szept. 7. 16:09
 9/18 Tizenhármas ***** válasza:

Nézd, tulajdonképpen megválaszoltad a kérdésedet. Hiányozna a barátnőd mert már régóta együtt vagytok, és mint barátot szeretnéd még megtartani- Eez persze természetes ennyi idő után. A másik lánnyal pedig összeilletek és vonz is. Csak lusta/vagy gyáva vagy, hogy változtass az életeden.

De később még nehezebb lesz, ha már pl házasok lesztek, vagy neadjisten gyereketek lesz.

Ha a másik lányt akarod, akkor tisztességesebb lenne befejezni ezt a barátnőddel (ohh itt megjegyezném, hogy ezúton is köszönöm, hogy nem csaltad még meg, kisit visszaadtad az emberekbe vetett hitemet). Hidd el, okolhatod midig a körülményeket meg azokat akik körülötted vannak- de ha változást akarsz azért neked kell tenned, és lehet hogy nehéz lesz, de a végén jobban érzed majd magad.

2017. szept. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%
Második. Nem vitás ahogy leírtad hogy mi a helyzet.
2017. szept. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!