Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20+ korkülönbség!? Többi lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20+ korkülönbség!? Többi lent.

Figyelt kérdés
van itt olyan akinél a párja, legyen az nő/férfi, 20, vagy akár több évvel idősebb? ha igen, mióta tart a kapcsolat, és mennyire működik? nem voltak belőle problémák, család, társadalommal szemben. megéri gyereket vállalni ekkora korkülönbséggel?
2017. szept. 21. 09:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Talán ha egy kicsit cizellálnál a számokon: hány évesek vagytok? És az a 20 plusz az ugye 29-et takar?:)
2017. szept. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
én 25/L, ő 46.
2017. szept. 21. 09:27
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Nekem "csak" szexkapcsolatom volt,kb 1 évig tartott,nagyon élvezetes volt,azóta is ilyet keresek.42f
2017. szept. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Most meg mukodokepes, de 20 ev mulva mar totyogni fog, te meg meg fit noci leszel. Ha ezt bevallalod, akkor Isten aldasa ratok.
2017. szept. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nem a mások véleménye kellene, hogy számítson.

Ha jól értzed magad vele, boldog vagy, akkor legyél vele.

2017. szept. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

Egész jó mert van pénz amennyit csak akarok.

Szopni se nagyon kell, mert nem áll már fel az öregnek.

Timi

2017. szept. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
10%
Nem akarok beleszólni,meg semmi rosszat modani,de gondolj bele,ki tudja mekkora lesz az infláció mondjuk 20 év mulva, lehet,hogy egy csomag belenka vagyonokba fog kerülni, már nem a gyerekre gondolok,hanem a párodra :) Na, jó, komolyan,ezt neked kell eldönteni,mérlegelni.
2017. szept. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

párom az ex pasival, náluk 15 vagy hasonló volt, de nem lett belőle semmi komoly, inkább kavarásnak indult és a pasi habár hosszú távra tervezett, de nem akart tovább lépni a "csak kavarjunk és érezzük jól magunkat" szinten.

Szóval nem volt jövője.

Érthető, van egy fiatal lány, aki azért a következő 5-10 évben házasodni szeretne és gyerekeket és összejön egy már nem éppen fiatallal, akinél már minden év számít gyerekvállalás szempontjából és ha azt látja, hogy a pasi nem akar ilyen idősen sem komoly kapcsolatot, akkor nem fog 5 év múlva sem (hiszen akkor nem lenne szingli 40+ évesen)


Amúgy a kérdésedre, hogy problémák:

természetesen senkinek sem tetszett, mindenki intésre szólította fel, társadalmilag mindenki rossz szemmel nézett rájuk, sok-sok negatív visszajelzés, ami normális, egy ilyen kapcsolat ezzel jár.

Az érdekes, hogy párom régi szomszédja ült le vele beszélgetni, miután kiderült a kapcsolat, hogy jól gondolja át és hacsak nem 100% a kapcsolatban, akkor fejezze be, mert ő neki is idősebb pasija volt és 50 évesen egyedül maradt. És az is igaz, hogy "hozzá igazodsz", mert a szomszéd most 60 évesen úgy néz ki és viselkedik mint egy 80-as mama, és állítólag már 50 évesen is nyugdíjasként élt, mert a párja is azt csinálta.

2017. szept. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Csak akkor működik bevállalod, hogy kb.5-6 év múlva végleg lemondassz a szexről.De akkor is sorgatni fogod a nyálad a 25 éves, szexi pasik után, mivel a te férdjed már öreg papa lesz. Akik hosszabb távon együtt maradtak ilyen korkülönbseggel, ott mindig jó pénzes volt a pasi, 10-12 év utan már szerteszét csalta a nő, fiatalabb pasikkal.Ráadásul 40 felett már a ferfi is túlkoros a gyerekvállaláshoz, mivel az apa kora ia számít, es 46 évevsen, bár mire összejön lehet lesz 47-48, már rizikós a baba egészsége. Az ilyen nők,akikkel beszeltem, mind 35-40 évesen panaszkodott, hogy elrontották az életüket és már későnek érzik újra kezdeni.Mindig irigykednek a korukbeli nőkre, akiknek korukbeli vagy fiatalabb,vonzó pasijuk van, az ő ferfjük meg egy öregember.Egyikőjük most élné ki amit fiatalon elszalasztott, 20-22 éves fiúkkal szexel, azt mondja legszívesebben itt hagyna mindent. 38 évesen nincs szexuális élete, anyagilag sem áll valami jól, ráadásul egyedül kell ellátnia az idős férjét, aki infarktus után lábaodzik és a beteg!(valami kromoszóma hiábás,olyan mint a Down-kór,de nem az) fiúkat is.Ha neked hiányzika az ilyesmi...Nekem biztos nem kellene 20 évvel idősebb pasi, és egy felelőssegteljes nőnek nem jutna eszébe nagypapa korú férdival gyereket vállalni...
2017. szept. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én így születtem. Szerintem elég jól sikerültem.
2017. szept. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!