Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha a barátom a makacskodásával mindig keresztbetesz?

Figyelt kérdés
Többedik ilyen eset volt, Több mindennel kapcsolatban, rövid időn belül. És ha nem fogadom meg amit mond, akkor azt mondja hogy ő így úgy érzi hogy nem veszem párnak. De most a sokadik eset volt, hogy kárt okozott nekem.

#kár #Keresztbetesz
2017. szept. 25. 04:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy a társadnak tekinted, nem pedig uradnak és parancsolódnak.

A társunktól tanácsot, véleményt és támogatást (vagy adott esetben érvekkel egybekötött lebeszélést) kapunk. Nem pedig hisztizést, hogy "ha nem úgy csinálod, ahogy én mondom, akkor hülye vagy".

2017. szept. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beszêld meg vele mindenképp és ha nem reagàl rà vagy nem veszi tudomàsul akkor hagyd ott .
2017. szept. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam megbeszélni, azt mondta, hogy mit csinálom a felesleges zűrt, és utána hogy elgondolkozott hogy akarja-e így folytatni a kapcsolatot. Magyarul azt mondta, hogy fogjam be a szám, vagy elhagy!
2017. szept. 28. 00:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez legalja viselkedés: érzelmi zsarolásba kezdett.

Ne hagyd magad, lépj le te!

Viccen kívül. Akinek a te problémáid csak felesleges zűrök, és még ő sértődik meg, ha elmondod őket, azzal az emberrel egyszerűen nem illetek össze.

Kár tovább csűrni-csavarni, sajnos ez a helyzet :(

2017. szept. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!