Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Ti mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

1 hónapja randizgatunk egy sráccal,úgy tűnik igyekszik, DE... fenn van ugyanugy badoon, és aktív. Engem ez már bánt. Mondtam már neki de ugyanugy fenn van.

Szerintetek inkább hagyjam őt vagy fogadjam el a helyzetet?


2017. szept. 26. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldönteni. Beszélj vele újra, kérdezd meg, hogy miért van még fenn, mik a szándékai, stb. Finoman, de kommunikáld felé az érzéseidet.
2017. szept. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem is tudom. Mennyire komoly ez köztetek? Ő mennyire akar komolyat veled? Mert ez kicsit olyan kettősség. Hát mindenesetre ezt tisztázd vele. Ha a barátnőjének akar,akkor miért van fenn még az oldalon? Vagy több vasat tart a tűzbe? Esetleg csak egy alkalomnak akar,aztán "helo szia"?
2017. szept. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az, ha úgy általában bizalmatlan megértem. Viszont amíg tart a kapcsolat addig dönteni kell. Ez szerintem nem tiszta játék így.
2017. szept. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket !
2017. szept. 26. 09:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!