Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó smárolós csókolózós dumák?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó smárolós csókolózós dumák?

Figyelt kérdés
JÓ szövegek mielőtt lekapnád a csajt
2010. máj. 28. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
??? ilyenről sem hallottam.... de a gondolkodó g.eci után már igazán nem lenne szabad meglepődnöm
2010. máj. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Osztom a véleményedet előző!

Amúgy ne dumával akarj egy csajt lesmárolni. Úgysem sikerül... :)

2010. máj. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
csak láttam vmi oldalon... pl. biztos hallottatok már arról a tictacos ról.
2010. máj. 28. 23:33
 4/7 anonim ***** válasza:

egyetértek a másodikkal. nem dumával kell ezt.

de még ha zavarba jösz akkor se.. csak azt meg NE kérdezd hogy megcsókolhatod-e, csak ezt az egyet ne! xD tőlem egyszer megkérdezte egy 'lányok bálványa' srác, hát nem bírtam ki hogy el ne nevessem magam xDDDD mondjuk még így is halál aranyos volt de ez akkor is ilyen kis bénázás xDD

2010. máj. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a beszéd, meg a csókolózás nem férnek össze

csinálni kell, nem szüvegelni

2010. máj. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
valaki benyögne ilyen dumát ott hagynám.
2010. máj. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy lekapcs így egy csajt,de nincsen meg az,mint amikor szavak nélkül csináljátok. hogy egymás szemébe néztek,közel vagytok egymáshoz,érzitek mindketten és úgy :)
2010. máj. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!