Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ferfi-nö baratsag? Mit gondolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfi-nö baratsag? Mit gondoltok erröl? A baratomnak szinte több lany baratja van, mint fiu.

Figyelt kérdés

Nem is arrol van szo, hogy feltekeny vagyok, csak en ugy tapasztaltam, hogy ferfi-nö baratsagban mindig jelen van valamifele vonzalom.

szoval lehetseges az, hogy a fiu egyaltalan nem nezi meg lany baratjat ugy mint nö? Az ö eseteben csinos lanyokrol van szo. tudom, hogy abszolut csak baratok, csak ott motoszkal a fejemben, hogy törtenhet barmi.


2010. máj. 29. 00:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Fiú-lány barátság nincs! Gerjednek egymásra
2010. máj. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%
szerintem sem:S lehet hogy a barátod "több vasat tart a tűzbe"
2010. máj. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
hát szerintem bízz meg benne...ha szeret úgysem csal meg, ha párszor esetleg eszébe is jutnak azok a lány barátai nem csak barátként..:D nekem is sok fiú barátom van, de semmi pénzért nem csalnám meg a barátom..:D és szeretem nagyon. és azok a fiú barátaim is jólnéznekki. =)
2010. máj. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nekem is több fiúbarátom van, mint lány. és el kell, h mondjam, h a legtöbbnél többet érzek, mint barátság. tehát, én nem hiszek benne. :))
2010. máj. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Nekem van fiú barátom, én hiszek benne( a srácok barátnői már kevésbé :S ), sztem létezhet, h nincs semmi vonzalom, én magamról tudom, h nem pasiként nézem őket..
2010. máj. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak lány barátaim, és egyiktől sem akarok semmit. Ők sem tőlem.
2010. máj. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
különbséget kell tenni haverság és barátság között...haverság van, igazi mély barátság (szerintem) nincs
2010. máj. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én csaj vagyok,és nekem sokkal több fiú barátom van,mint lány. De a fiúk nagy része csak haver,szvsz létezik fiú-lány barátság.
2010. máj. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Nekem fiú barátok csak a munkatársaim, meg pár szakmai kolléga, osztály társ.

Ezeken kívül csak lány barátaim vannak! Társkereső oldalakról, msn-barátok, bulikból ismerkedés által. Kb ismerőseim-barátaim 90%-a lány :)

Én 2-3 kivétellel mind isteni barát, és semmi vonzalom nincs a dologban, bár az igaz, hogy mind jól néz ki. Jópár lelki társam is van közöttük. Imádom őket! Mind :P

2010. máj. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem ez csak az olyan lányokkal jött be eddig, akik nem jöttek be külsőleg...25f
2010. máj. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!