Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen frappáns szöveget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen frappáns szöveget írjak neki?

Figyelt kérdés

Kéne valami vicces szöveg amivel a csaj tuti megadja az msn címét.Nem szoktam így msnen ismerkedni de megláttam egy nagyon jó csajt és hát meg akarom ismerni.Írtam neki elsőre hogy adja meg de arra nem válaszolt csak megnézte az adatlapom :/

Na de én még egyet akarok írni!Milyen legyen?

Annyi elég hogy "engem még mindig érdekelne az msn címed?:D"


2010. máj. 29. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
"Helló! Elvesztettem az msn címemet, ideadnád a tiedet?"
2010. máj. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha az elsőre sem válaszolt, de megnézte az adatlapodat akkor felejtsd el. biztos jele annak, hogy nem érdekled...
2010. máj. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez nem rossz, de mondom hogy már írtam neki egy olyat hogy tetszel és hogy megadnád az msn címed.Szal most valami ehhez kapcsolódó kéne.
2010. máj. 29. 11:35
 4/8 A kérdező kommentje:
De azért egy próbát megérne,nem?
2010. máj. 29. 11:36
 5/8 anonim ***** válasza:
én személy szerint utálom azokat akik így egyszer megnézik az adatlapom és " tetszel msn van pasid?" résszel lerendezik az egészet.. de megpróbálhatod mégegyszer hátha :)
2010. máj. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sztem ne azal kezd hogy tetszel stb, inkább ismerkedjetek utána jöhet a többi:D
2010. máj. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megadta.De vajon jelent vmit hogy elsőre nem válaszolt?
2010. máj. 29. 22:25
 8/8 anonim ***** válasza:
lehet unja magát magányos és bejött neki h próbálkozol
2010. máj. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!