Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy folyton az APJÁVAL akar lenni nem velem?

Figyelt kérdés

22 évesek vagyunk. A párom(ő a fiú) kollégista így péntektől vasárnapig találkozunk, illetve néha hétköznap ha meg lehet oldani(nem mindig).

A lényeg, hogy péntek 15-től vasárnap 18-ig együtt vagyunk sülve-főve. Együtt alszunk, stb.

Eddig mindig úgy volt(az Ő!!!akarata jóvoltából), hogy minden percet együtt töltöttünk. Együtt mentünk az apjához(az anyjával él a párom, elváltak a szülei). Illetve vasárnap ő még tudott utánam az apjával lenni 2 órát kettesben.

Az utóbbi 3 hónapban rákezdett arra, hogy ezekből a hétvégékből az apjával akar tölteni 5-6 órákat. Azt mondom normális, nincs ezzel semmi baj. Viszont mostmár nagyon sokszor z apja a téma. Most egy hónapig külföldön van a párom, és a legelső ma, amit mondott a telefonba, hogy ha haza jön először az apjával találkozna meg sok dolga van, majd utána velem.

Ha bármi történik vele rögtön hívja az apját telefonon. Múltkor haza jött az iskolából és rögtön találkozott az apjával. Engem már nem is visz le az apjához(így én nem is találkozok vele).

Az apjának rendel cuccokat a netről, napi 4x felhívja minimum az apját telefonon ha együtt vagyunk. Még mielőtt külföldre ment az első mondata az volt, hogy az őszi szünetben majd egy-két napot az apjával töltene.

Mondom oké. Már az is megfordult a fejemben, hogy beteg az apja, és rákérdeztem, de mondta, hogy nem. Én értem, hogy fontos neki, de ez nekem több mint furcsa. Nektek őszintén mi a véleményetek?


2017. okt. 14. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
30%

az apja mindig az apja marad, mig te...


na, errol van szo, nagyon helyesen.

2017. okt. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Ha problémád van, akkor azt miért nem a pároddal beszéled meg?

Ennyire luxus lenne közölni vele, hogy téged ez zavar?


Biztos nagyon szoros a kettejük közötti kapcsolat.


Arról viszont, hogy ez a kapcsolatotok rovására megy, arról meg NEM az apja tehet, hanem ti ketten!

Na, ezen is gondolkodj el, kérlek!

Hogy vajon miért az apukáját választja inkább és nem téged!

2017. okt. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Manapság sajnos elég ritka, hogy az elvált apának szoros kapcsolata van a gyerekével, ezért a helyedben inkább örülnék. A férjem gyerekként elvesztette a szüleit, a nevelőanyjával viszont elég szoros a kapcsolata. Felnőtt férfiként is mindig készen állt arra, hogy segítsen, ha bármi kell, heti többször meglátogatta, vasárnaponként szinte mindig, vagy legalábbis kéthetente nála voltunk. (Most már messzebb lakunk.) Nekem ez pozitív dolog, hogy valakinek jó a kapcsolata a szüleivel, ragaszkodik hozzájuk, segít nekik.
2017. okt. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
42%
Figyelj. Tuti, hogy az apjával találkozik ennyit? Nekem gyanus, hogy nem. Ha meg 100%ig tuti, hogy vele akkor örülj neki, hogy jóba vannak, manapság ez ritka és szép dolog.
2017. okt. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!