Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok ha felhívjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha felhívjátok a pasitokat és egy csaj szól bele és azt mondja h KOPJ LE. én arra gondoltam h dobom és nem beszélek vele. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 23:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
azt hogy téves számot hívtál
2010. máj. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Vagy ellopták a pujarínók mikor nem figyelt.
2010. máj. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném a pasimtól, hogy mi volt ez, és ha nem tud elfogadható magyarázattal szolgálni (vagy tud, de az nekem nem tetszik), utána lapát csak. (tényleg, mi van, ha ellopták vagy elhagyta a telefonját?)
2010. máj. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem tudhatod, hogy hogy a fenébe került a csajhoz a telefonja.


Inkább beszéld meg vele.


20F

2010. máj. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem kell neked ez a fiú, ha ilyen könnyen lemondasz róla, miközben azt sem tudod, miről van szó valójában. Szakíts vele, de ne úgy állítsd be, mintha ő lenne elsősorban a hibás.
2010. máj. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem ez volt az első eset h csaj volt a dologban...volt már olyan h mellettem több csajt tartott de én megbocsátottam neki...és kb 2 napja kezdtük ujra...
2010. máj. 29. 23:21
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor mégis mit vársz? Nem tudlak sajnálni.
2010. máj. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
ha olyan típus vagy aki szeret szenvedni akkor tartsd meg, ha nem akkor keress egyenrangú partnert... nem is értem annak mi értelme, hgoy megcsalnak és megbocsátanak.... sose lehet az ilyet teljesen elfelejteni. Meg se érdemel!
2010. máj. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez egy tuskó... nem értem, miért vannak egyáltalán ilyen jellegű kérdések, az ilyeneket DOBNI kell.. és örökre

F

2010. máj. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Áááá, én egyszer adtam 2. esélyt pasinak, természetesen elszúrta. Nem hiszem, h erőltetned kellene vele. Már csak a múltja miatt is mondom... 20/L
2010. máj. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!