Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon megbántottuk egymást....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megbántottuk egymást. Túl lehet lépni ezen?

Figyelt kérdés

Másfél éve tart a kapcsolatunk, nem nagyon veszekedtünk még.

Részemről mindig magamban próbáltam lerendezni a dolgokat, mert úgy éreztem, ő nem igazán tudja átérezni, megérteni az érzéseimet.

Nagyon megbántott, de nem is gondolt erre. Facebookon beszéltünk éppen, leirtam az érzéseimet. Nem várt reakciója volt,h én meg öt bántottam meg. De teljesen más volt a kettő, és úgy éreztem, nem tud mivel vissza vágni, ezért mondott ekkora baromságot. Tényleg banális volt.

Nem élünk együtt, találkozgatni szoktunk... De most se kép, se hang. Nem fogom keresni többet, ezt érzem.

Még sose voltam ilyen helyzetben. Nem akarok hallani róla.

Voltatok már hasonló helyzetben? Hogy végzödött?

Köszönöm a válaszokat!

25/l


2017. okt. 28. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Kicsit úgy érzem, hogy te úgy vagy vele, hogy a te sérelmed világvége, az övé meg semmiség "há' lépjen túl rajta a szimuláns!"... Így nem lesz hosszú életű ez a dolog, de ha így van, akkor mással se.
2017. okt. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

Elég gyerekes ez az egész. A legnagyobb baj, hogy nem vagytok képesek normálisan kommunikálni egymással. Amúgy meg igen is meg lehet bántani valakit, ha elmondod neki az érzéseidet, hiszen ő lehet, hogy abszolút nem így látja. Például ha panaszkodsz, hogy nem törődik veled, de ő amúgy titokban sok programot lemond, hogy veled legyen, akkor ez neki igen is sértés, hiszen butasággal vádolod.

Ahogy az sem normális, hogy az első vita után nem akarsz a másikról hallani. Ebben a kapcsolatban minden van, csak szerelem nincs.

2017. okt. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
57%

Össze szoktunk balhézni, volt amikor nagyon. De max. 1 nap, és rájövünk, hogy túlságosan is szeretjük a másikat, és rossz úgy élni is, hogy tudjuk, hogy nincs köztünk minden rendben. Úgyhogy legkésőbb 1 nap után mindig megbeszéljük.

Nem mindig az kezdeményez aki "bűnös" de a lényeg, hogy valaki megtette a lépést, mindketten bocsánatot kérünk a másiktól, mert hülyék voltunk, és aztán minden megy tovább mintha meg sem történt volna.


Utálok fasírtba lenni vele.

2017. okt. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdekesek az emberek. Akit szeretek azt megértem és ezáltal, bármit mond nem tud megbántani.
2017. okt. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Voltam. Pontosan úgyanígy. Mikor probléma adódott szépen elmenekült. Már 5 napja nem jelentkezett, így felkerestem, és valahogy megoldottam a helyzetet, de nem kellett volna. Nagyon sok szenvedés volt a kapcsolatunkban. VOLT. Ebből hosszú távú, harmonikus kapcsolat SOHA nem lesz. Dedós viselkedkés. Felnőttek vagytok, beszéljétek meg, nem durcizni kell és egymásra mutogatni. Ha nem képes rá, akkor meg hagyni kell. Nincs mit habozni ezen.
2017. okt. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igazatok van. A kommunikáció köztünk sose volt az igazi. Ahogy az utolsó hozzászoló irta, nálunk is én tartottam össze a dolgokat, én "mentem utána" ha nézeteltérésünk volt.

Valószinüleg én is sokat hibáztam, nem úgy kezeltem dolgokat ahogy kellett volna, de mindig én törekedtem arra,h beszéljük meg,h ne legyünk rosszban.

Én most elöször azt érzem,h nem vagyok hajlandó lépéseket tenni, mert tényleg nagyon megbántott. Nem hiszem,h nekem kellene keresnem,h ezt elmondjam. Tudja...

Ha ennek igy vége, azt hiszem levonhatom,h mennyit is jelentettem neki.

2017. okt. 28. 20:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha számára fontos lenne ez az egész, nem így viselkedne. :) Bármennyire is fogsz meginogni, ne a szívedre hallgass.
2017. okt. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindenen túl lehet és túl is fogsz, amit valaha megteremtettél magadnak.


Legyetek tudatosabbak.

2017. okt. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!