Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Egy éve együtt élünk barátommal, voltak gondjaink de eddig mindig megoldottuk. Nem igazán voltak szexuális gondjaink de legutóbb nem állt fel neki és úgy gondolom ezért furcsán érezte magát hiába nyugtattam. Szerintem fél megnyílni előttem. Valamit tudok tenni annak érdekében hogy ez változzon? Mi lehet a gond?
2017. nov. 2. 11:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyszeri esetből nem érdemes ügyet csinálni. Nem állt fel hát nem állt fel. Ezer oka lehet. Ha rendszeresen előfordul, akkor viszont ki kell bogozni, mi a baj. Nem biztos, hogy a barátod tudja a választ. Lehet, ő sem tudja mi baja.
2017. nov. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!