Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Párom utóbbi időben nagyon furcsán viselkedik. Külföldön dolgozik. 2 éve van kint, utoljára 3 hete volt itthon pár napra, előtte 2 hónapig nem, legközelebb talán Karácsonyra jön. Pár hete nem igazán beszélünk, nem is minden nap. Mostanában elég bunkó velem, elutasító. Én itthon intézem a dolgokat, de semmit nem tudok vele megbeszélni, mert nem érdekli, és azt mondja, hogy onnan ő nem tud mit tenni, különben is fáradt a rengeteg munkától és önző vagyok, hogy elvárom a mindennapi beszélgetést. Közben rajta vagyunk a babaprojekten… Elbizonytalanodtam, nagyon furcsa! Elítélhettek, de belenéztem a Messengerebe, ott ismerősét próbálta kicsalogatni dolgozni, hogy milyen jó ott neki, sokat nevetnek, buliznak, na meg van egy frankó thai masszázs szalon nem messze…

Itthon és eddig minden rendben volt. A társaság változtatta így meg? Augusztus óta más társaság. Hiába próbálok vele beszélni azt mondja beképzelem nincs gond.

Mit tanácsoltok? Próbáljak még vele beszélni?



2017. nov. 3. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
"na meg van egy frankó thai masszázs szalon nem messze…" - te ezt amugy erted, hogy mit jelent, hogy meg mindig rajta vagy a baba projekten ezzel a faszival? :D
2017. nov. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Állítsd le a "babaprojektet"! Ebbe a helyzetbe nem szabad gyereket vállalni.
2017. nov. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak sejtem, hogy mit jelenthet, csak nehezen tudom elképzelni... reménykednék abban, hogy inkább csak húzta a haverját..bár..
2017. nov. 3. 13:51
 4/8 A kérdező kommentje:
Így van! Amint hazajön elég mélységesen el kell beszélgetnünk...
2017. nov. 3. 13:51
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen mondd meg neki, hogy ez így nem működik. Sajnos van egy ismerősöm aki ugyan így volt, de a párja hétvégén hazajárt, mikor megszületett a baba akkor jött haza végleg dolgozni, és akkor kiborult ugye a bili...
2017. nov. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Dobd ki a fenébe, láthatóan lesz.r, sőt, mást kezelget kinn.


Gyereket NE válallj még véletlenül SE.

2017. nov. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elvan nélküled.Lehet hogy nincs nö a dologban de egy biztos leszar és nem tervez veled.
2017. nov. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Happy finish :)
2017. nov. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!