Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valakinek sose legyen társa?

Figyelt kérdés

Teljesen el vagyok keseredve és egyre többet aggódom rajta.

20 éves múltam és még nem volt semmilyen kapcsolatom.

Normális lánynak tartom és csunyanak sem mondanám magam. Viszont eléggé zárkózott vagyok (nem prud) és nehezen nyílok meg.

Úgy érzem, hogy én sosem fogok kellenek senkinek. Nem tudom mi lehet a hiba azon kívül hogy zárkózott vagyok.

Én valami normális fiút szeretnék aki komolyan is gondolja, nem csak holmi szexpajtit keres.


Mit kellene tennem? Ha jönnie kell majd úgyis jön? Teljesen el vagyok keseredve :(


2017. nov. 4. 21:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Mit kellene tenned? Csomó ilyen kérdés volt már, nézd vissza őket.
2017. nov. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Igen, mindennek megvan a maga ideje, ne aggódj, egyik percről a másikra megváltozhat minden, főként akkor, mikor nem is számítasz rá. Ne írd le magad húsz évesen! Fel a fejjel, inkább pozitívan tekints előre, nem vagy semmiről lemaradva.
2017. nov. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Számíts privát üzenetek áradatára.

Csak győzd kitörölni őket.

2017. nov. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez még nem a világ vége. Tessék szépen mosolyogni a srácokra, beszélgetni velük, legyél jófej, kicsit nyiss a világ felé és jönni fog az a valaki. ;)
2017. nov. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
Persze, ha az illető nem tesz azért h legyen valakije, simán.
2017. nov. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
43%
Azért egy lánynak kevesebb erőfeszítést kell tennie azért, hogy legyen valakije, mint egy fiúnak.
2017. nov. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Igen, létezik. 20, 35, 55, 69, 74 évesen is van ilyen.

Mit szeretnél: a társadalom elvárásának megfelelni vagy önmagad végett szeretnél párt találni?

2017. nov. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nyilván magam miatt. Szeretnék valakit szeretni mint part, illetve hogy viszontszeressenek. Később család... ilyenek.
2017. nov. 4. 22:01
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Ha valóban normális pasira vágysz, akkor lehet, hogy be kell vetned a női praktikáidat, hogy kifogj egyet: az a helyzet, hogy a rendes pasik észrevették, hogy a bulicsászárok és a dugódanik nagy sikerrel döntögetik a csajokat, ezért úgy döntöttek, meghúzódnak a háttérben, kvázi az esélytelenek nyugalmával, kivárásra játszva vagy a csodában bízva. Próbálj kicsit flörtölgetni, szemezni, kacérkodni - lehet, hogy rákapsz majd, ráérzel az izgalmára, közben pedig megtanulod használni a nőiességedet is. Mosolyogj sokat, legyél közvetlen, ne félj a vonzalmadat kifejezésre juttatni, ha szimpatikus pasival találkozol.
2017. nov. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem elég régóta nincs párom, de vissza is utasítok mindenkit, bármilyen kifogással. Tehát nem csodálkozom.

Nem tudom, hogy mi lehet a hiba, de az is bõven elég hiba, hogy zárkózott vagy.

2017. nov. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!