Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » én 16 évesen elhatároztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

én 16 évesen elhatároztam hogy a barátommal fogom leélni az életemet, vajon lehetséges az ilyen hogy valaki összejön 16 évesen valakivel és vele éli le az életét?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 10:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%
Lehetséges, de nem valószínű.
2010. máj. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Én is 16 éves vagyok és én is a barátommal szeretném leélni az életemet, nagyon szeretjük egymást, és már egy éve együtt vagyunk. Szerintem lehetséges:)
2010. máj. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Mint a fehér holló. Mindenki tudja, hogy létezik, de még senki se látott ilyet.
2010. máj. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Én láttam ilyet. :)

PEACE (de azért csak légy észnél!...)

2010. máj. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
100%

Mi a párommal 17 évesen jöttünk össze, ez 13 éve volt. 8 éve bolgod házasságban neveljük két gyönyörű gyermekünk. Úgyhogy szerintem lehet, de korai ezt még most eldönteni...

Azt nem szabad elfelejteni, hogy a kapcsolat a kompromisszumokról szól. És egy már-már közhelyes közmondás: minden nap éjl úgy mintha az volna életed utolsó napja.

2010. máj. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Határozd... de azért vagy 8-10 évig még ne menj hozzá :)
2010. máj. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
10%

Éééédes vagy. De 3 év múlva olvasd vissza a kérdést, és légyszi írd meg nekünk, hogy együtt vagytok -e még!

Elég kevés az esély rá, de hátha pont nektek fog összejönni, sok boldogságot!

19/L

2010. máj. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
10%
rengeteg ilyennel találkoztam már, de egyikből se lett semmi. Bocs, eszembe jutott egy olyan, amelyikből tényleg házasság lett, meg is csalták egymást.
2010. máj. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Az kevés ha te elhatároztad. Ha a barátod is elhatározta az már több. De tuti csak akkor lesz ha 50 év múlva még együtt lesztek. Előre senki nem tudhatja. Elvileg van rá esély, gyakorlatilag majd kiderül.
2010. máj. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Hogy is mondta dr. Csernus??

"Az elhatározás az, amikor valami kezd vérré válni bennem."

Ha tényleg elhatároztad, miért ne?

Sok sikert.

2010. máj. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!