Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az iwiwen lévő randevú alkalma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az iwiwen lévő randevú alkalmazások közül melyik a legjobb, ti melyiket használjátok?

Figyelt kérdés

Olyanok tapasztalatai érdekelnének akik már PRÓBÁLTÁK,és nem a netes társkeresés ellenzői,akik nem.Persze jöhetnek negatív TAPASZTALATOK! is.

Ezt csak ezért írtam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


2010. máj. 31. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Csajok és pasik, bár ha a fiatalabb korosztályhoz tartozol, ne iwiwen ismerkedj, inkább myvip. Ott engem is sokkal többen jelölnek, több a 15-18 közötti.
2010. máj. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nemtudom :D

Iwiw lovehunter - marhára nem kapcsolatot kerestem ott

Viszont bejelöltem egy lányt akire képről azt mondtam magamban ha visszajelöl én behalok :D

ÉS visszajelölt :)

Majd kiderült hogy a lányt 7 éve ismerem - közös suli közös barátok - csak sose éreztem magam elég jónak hozzá - most viszont kiderült hogy ugyan olyan szimpatikus vagyok neki mint ő nekem. Azóta már egy pár vagyunk és szerelmesebbek mint valaha :)))

22F (a lány 21)

2010. máj. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

05-31 13:45 dejó neked :D

énis Lovehuntert és Csajok és Pasikat használom, de Csajok és Pasikat én annyira nem bírom. Annyival jobb, hogy meg tudod nézni az adatlapját az illetőnek, míg Lovehunteren csak miután visszaigazolt, hogy te is bejössz neki. De nekem sokkal több egyezésem van Lovehunteren. Szal sztem az a jó :D

16/L

2010. jún. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha zoofil vagy, a lóhunert és a csajok és pacikat ajánlom.
2010. jún. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!