Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 19 éves lány vagyok, 1,5 éve együtt vagyok a mostani párommal. Ő 25 éves.

Az elején minden jó volt, kicsit sem féltékenykedett teljesen megbízott bennem de mostanra ez valamiért megváltozott pedig semmit nem tettem, nem csaltam meg, nem hazudtam neki és nem is tennék ilyet! A bizalmatlansága miatt mostanában elég sokat veszekszünk és nálunk a veszekedések elég durvák..fizikailag nem bàntjuk egymást viszon elég csúnya dolgokat vágunk egymás fejéhez..Sokszor olyan dolgokat is, amit egyébként nem mondanék csak az ideg hozza ki belőlem..Na szóval nagyon szeretem úgy érzem ezek ellenére sem tudnám elengedni,de ez már sok és legalább egy pici szünet kéne..Mostanában sokszor jött fel a szakítás:( és amit soha nem gondoltam volna róla..Már azzal zsarol hogy megöli magát..Előre szögezzük le, én nem azért vagyok vele együtt, mert félek hogy megöli magát..Szeretem őt..Persze sokszor megijedek amikor ilyenekkel jön és nem tudom hogy reagáljam le..Egy szünet szerintem jót tenne a kapcsolatnak..Vagyis bíznék benne hogy elgondolkodik a viselkedésén..de amikor felhozom akkor is azzal jön hogy megöli magat mert nem tud nélkülem élni és én már nem szeretem őt stb..Mit tegyek?



2017. nov. 10. 09:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Az öngyilkossággal fenyegetőzés érzelmi zsarolás. Én nem maradnék ebben a kapcsolatban.
2017. nov. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha azzal zsarol, hogy megöli magát!


Ez a vészcsengő, kislány!


Fogd a nyúlcipőket és lépj le tőle! De, nagyon hamar!


Az ilyen ember, nem normális és jobb, ha minél előbb kizárod az életedből, hidd el tapasztalatból mondom.

2017. nov. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%
Mond neki te hogy megolod csak poenbol
2017. nov. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Meg par evet ugyis lehuzol ezzel az idiotaval, aztan majd rajossz, hogy az ido draga dolog, es vadbarmokra nem pazaroljuk.
2017. nov. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hat elegge szivemen viselem a dolgokat es ha megtenne..(ne tegye) de ha megtenne akkor folyton arra gondolnek hogy miattam es fajna..
2017. nov. 10. 09:51
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

#5


A büdös életben nem fogja megtenni csak zsarol.


Egyébként is nem tartozol érte felelősséggel. Szakíts vele, mondd el a családjának, hogy mivel fenyegetőzött, onnantól kezdve, nem rajtad múlik.

2017. nov. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
37%
Önfejlesztésbe kezdenék.
2017. nov. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyen esetben öngyilkossággal fenyeget, az önző és leginkább önmagát szereti, a komfortját félti...és zsarolni akar. Tedd azt, amit jónak tartasz, ne engedj, mert csak rosszabb lesz. Az élet pszichológia.
2017. nov. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Tobbszor probalkozott szoval az nem kerdes hogy megtenne e.
2017. nov. 10. 09:57
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

#9


Ha valóban így lenne, akkor meg már rég kezelés alatt állna, úgyhogy találj ki valami más kamusztorit.

2017. nov. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!