Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szrintetek, mit jelent egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szrintetek, mit jelent egy nőnél, az mikor az utcán vagy bár hol vagyunk, teljesen más típusú férfiakat bámúl? Az előző barátja magasabb volt mint én. Hosszú távon ez gáz? Talán jobb lenne, kilépnem? Lehet, hogy izgul rájuk?

Figyelt kérdés

2017. nov. 29. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

4 barátnőm volt, de egyik sem bámult más férfiakat az utcán, vagy ha igen, akkor nem ilyen látványosan, hogy én is észrevegyem.


Én voltam mindig az, a """bunkó""" pasi, aki megnézett más csajokat.


Csak így ez alapján igen, én azt mondanám vannak gondok.

24/F

2017. nov. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd olyan indiszkréten bámulja melletted a férfiakat, hogy többször is feltűnt, akkor annyit jelent, hogy egy bunkó, aki kicsit sincs tekintettel rád.
2017. nov. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyenek után, mint "bámúl" nem igazán tudom őt elítélni.
2017. nov. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A vessző paripàlya!!
2017. nov. 29. 14:08
 5/6 A kérdező kommentje:
Hé paraszt,merre vagyon Buda?Merre vagyon ?És még én vagyok a paraszt.kontra ‘ilyenek’
2017. nov. 29. 14:17
 6/6 A kérdező kommentje:
Bár nem vagyok Dániában ,de itt valami bűzlik’,hosszú kapcsolatnak nincs esélye!!Elszomorít,de ‘jobb félni,mint megin enni’:)
2017. nov. 29. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!