Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van hányingerem szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Niceszisz kérdése:

Miért van hányingerem szex közben? Többi lent

Figyelt kérdés

Nagyon élvezem az aktust es szeretem az illetőt. Amikor kicsit gyorsabban csinálja utána kicsi hányingert érzek és nem tudom hogy miért.

Nincs gyomorrontásom. Normálisan étkezem.

Szexuális életem nem aktív.



2017. dec. 7. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyomja közben a gyomrodat valószínűleg. Mármint felülről, nem belülről :D
2017. dec. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez gyors válasz volt.:) köszi
2017. dec. 7. 11:17
 3/6 A kérdező kommentje:

Arra is gondoltam hogy nem lehet hogx mivel gyorsan kapkodom a levegőt és attól van?

25/nő

2017. dec. 7. 11:19
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne kapkodd annyira a levegot, el is lehet ajulni tole
2017. dec. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szex közben kitágulnak a bőr alatti hajszálerek, így ide sokkal több vér áramlik. Ettől viszont kevesebb vér jut az agyba, a kevesebb vér kevesebb oxigént tud szállítani, és máris kész a hányinger.
2017. dec. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy barátnőmnél is volt ilyen.

Kiderült hogy a hányingert a kövér pasija nem épp kívánatos teste okozta :)

2017. dec. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!