Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 éve járok egy lánnyal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve járok egy lánnyal. Semmi gond nem volt eddig. A munkahelyen viszont megismerkedtem egy másikkal és úgy érzem h egyre inkább kedvelem, sőt. Ez természetes dolog, h az ember érzései így változnak akkor is, ha minden jól ment ugye?

Figyelt kérdés
Attól félek mindig h megbántanám a mostani bnőmet. Viszont kettővel semmiképp nem szeretnék lenni:D
2010. jún. 2. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Ez az érzelmi megcsalás. Ezek szerint nem szereted igazán a bnődet.
2010. jún. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd ott a mostanit.
2010. jún. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem mégis legyél mindkettővel, ha az új így is benne van, hogy tud róla. A régit meg ráérsz akkor dobni ha kiderül a dolog.
2010. jún. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én azért egy 2 éves kapcsolatot nem dobnék csak úgy el. inkább próbáld meg feldobni a kapcsolatot, próbálj meg küzdeni, ha még úgy érezd,hogy szereted. mert az ember sokszor új dolgokra vágyik, de nem biztos, hogy az olyan jó is, ahogyan kinéz. lehet, hogy csak egy fellángolás. próbáld meg helyrehozni a dolgaitokat a barátnőddel, beszélgess vele, hogy mi lehet a probléma,aztán majd kialakul magától az érzelem. hogy szereted e még, vagy már tényleg másra vágysz. főleg, ha fiatal vagy, akkor még ráérsz teljesen lekötni magad. inkább akkor szórakozz a munkahelyeden és máshol is.
2010. jún. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg mégse megy minden jól, ha nem kapsz meg mindent a kapcsolatodban, amire vágysz. Ezen gondolkozz el, hogy mi az, amit a másik lányban látsz és a barátnődben nem. Ha ez megvan, akkor kommunikáld le a barátnőd felé, és ha nem látod, hogy van esély a változásra, akkor a kapcsolatod kinőtte magát, és váltani kell.


De az is lehet, hogy a másik lányba magadtól látsz bele valamit, amire a saját kapcsolatodban tudat alatt vágysz. Ez még nem jelenti, hogy a másik lány azt meg is tudná adni, azt meg pláne nem írtad, hogy a másik lány hogy viszonyul hozzád, és összejönne-e veled. Szóval ne kövess el hirtelen hülyeséget.

2010. jún. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!