Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti haragudnátok a párotokta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti haragudnátok a párotokta ha karácsomyra csak egy vacak bizsu fülbevalót vett volna ami ki irritálhatja a fület?

Figyelt kérdés
Gondolom azért vett fülbevalót mert akartam magamnak venni új fülbevalót, de mikor ma oda adta nagyon csalódott voltam h miért pont bizsu fülbevalót vett, mikor azt nem bírja a fülem. Nem azzal van baj h bizsu mert karkötőt vagy nyakláncot elhordok de ezt nem fogom fel venni. Kicsit azért is haragszom h ennyivel letudta h egy pár száz ftos haszna verhetetlen cuccot vett,,mikor én már novemberben az ajándékról gondolkodtam h mi lenne neki tökéletes. De büntudatom van h elmondtam neki h nem örülök neki,,mert látom rajta h nem erre számított, kicsit sajnálom is, de nem igazan tudtam megjátszani h mennyire örülök neki. Eléggé bánt a dolog h én csak ennyit érek neki, egy bizsu fülbevalót, másoknak sokkal drágább és jobb ajándékokat vett, csak nekem pont a barátnőjének vesz ilyen ócska dolgot..
2017. dec. 22. 02:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
Igen, bantana. Es miert most adta oda?
2017. dec. 22. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom, éjszaka felébredt és oda adta, ő már nyugodtan alszik de én azóta ezen rágódok, h biztos megbántottam, viszont az is zavar h ez olyan mintha csak ennyit érnék neki, 3és fél éve vagyunk együtt, másfél éve együtt élünk.. lehet én reagálom túl de szerintem ennyi idő után nem egy vacak bizsuval kéne kiszúrni a szemem, de ezek szerint ennyit érek neki
2017. dec. 22. 03:10
 3/19 anonim ***** válasza:
44%
A fogához veri a garast a barátod... Én ezt senkitől nem viseltem el
2017. dec. 22. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

Lehet, hogy csak ilyen kamuajándék és kapsz normális ajándékot a napján. Volt, hogy én is bejátszottam ajándékozásnál, hogy megöletem, miután megkaptam az ajándékom, de közben az igazi ajándékot (nyaklánc) a fa alá tettem a háta mögött, majd előhúztam az ajándékszatyorból neki egy üveg olajbogyót. Az a kétségbeesett fej mindent megért. Letette a nyaklánc mellé és kB ugyan ezt magyarázta elszontyolodva. Rendesen szólnom kellett, hogy amúgy pont az ajándéka mellé tette le azt a szart :D. Jót nevettünk rajta mindig.

31/f

2017. dec. 22. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
28%
Ezért marhaság a karácsonyi ajándék. Csak a baj van vele.
2017. dec. 22. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Eddig normális ajándékot kaptál tőle? Lehet ez tényleg csak egy kamuajándék, mert miért is adta volna oda éjszaka, mikor még az ideje sem jött el.

Még ne keseredj el, lehet vasárnap más is lapul majd a fa alatt. De ha nem, és tényleg ez volt az ajándék, az nagyon gáz.

2017. dec. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
50%
azért írd majd meg légyszi, hogy mi volt az igazi ajándék! Ezt szerintem is viccnek szánta.
2017. dec. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%
Lehet, hogy szivat, karácsonykor jön az igazi ajándék ( remélem)...
2017. dec. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%
Nem haragudnék a páromra, mert legalább volt annyi esze, hogy karácsonyra meg ajándékozzon, sajnos van olyan akinek ez eszébe sincs..amugy is ajándék lónak nem nézzük a fogát " szerintem szeretetből adta :) a férfiak általában nem értenek az ilyesmihez. Esetleg még az is lehet, amit előttem írtak, hogy ez csak ilyen kamu ajándék volt :D
2017. dec. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem kamu ajándék mert ismerem őt annyira h ilyen neki eszébe se jutna, meg eddig se nagyon érdekelte h mit vegyen nekem, sosem lepett meg semmivel csak megvette amit kértem..
2017. dec. 22. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!