Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A távkopcsolat életképese e így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A távkopcsolat életképese e így?

Figyelt kérdés
Megismertem a neten egy tőlem 10évvel idősebb 2gyerekes anyukát (15 és 9évesek a gyerköcök). Van közöttünk 160km,és a munkabeosztásunk miatt (ő 3műszokol én hétfőtől péntekig dolgozom), meg persze van apás hétvégém is.. 2-3hetente találkozunk de akkor is vkinek szabit kell kivenni... Engem a munkám és a gyerekem a mostani lakhelyemhez köt, nála a kettő nagy gyerköcöt oda köti minden, suli, család, barátok... Életképes e ez a kapcsolat? Nektek mi a tapasztalatotok?

2017. dec. 22. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Így szerintem felejtős. Hisz egyikőtök se fog költözni a másikhoz, nincs kompromisszum.

A távkapcsolat hiába, hogy a két félen múlik, azonban egy idő után szükséges az összeköltözés, főleg ilyen nagy távolságból. Az külön hátrány, hogy nehéz összeegyeztetni a talikat.


Mi párommal (ő most 33F, én 27N) 4 és fél évig voltunk 200 km-es távkapcsiban, de mi egy vagy két hetente tudtunk 8-9 órára talizni egymással. Amikor meg jó volt mind a kettőnknek akkor egymásnál voltunk.

Ő költözött most decemberben az én városomba.

Nálunk nem volt gyerekakadály, az ő munkája könnyebben pótolható volt (kereskedelembe dolgozik, átkérette magát az itteni boltba).

Nálunk működött a távkapcsolat, mert akartuk.


Nálatok nem tudom, hogy mi a helyzet. Van-e rá kilátás a közelebb kerüléshez? Ha nincs, akkor kár belefogni.

2017. dec. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

160 km HOl távkapcsolat?! :D


Két óra autóval, egyébként így nem életképes. Vagy neked, vagy neki költöznie kell.

2017. dec. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bár nálunk nem volt korkülönbség de a helyzet hasonló volt, nem működött.
2017. dec. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!