Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 éves vagyok,és van egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok,és van egy fiú akit neten ismertem meg, de már nagyon megszerettük egymást-Ő találkozni akar de félek hogy nem leszek elég jó neki.Hogy legyen több önbizalmam?

Figyelt kérdés
küldtem neki képeket magamról de lehet h azon előnyösebben nézek ki mint amúgy. és eddig csak olyan "kurvás" csajai voltak én pedig nem vagyok az a fajta de félek mit fog szólni hozzám...
2008. okt. 25. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha először csinálsz ilyet, akkor nyilvánvaló h parsz egy kicsit. Bevallom, én is találkoztam néhány emberrel netről, és az első ilyen esetben irtó ideges voltam, féltem, h csúnyának talál stb. A gyakorlat teszi a mestert. Amúgy meg nyilván Ő sem egy adonisz és Ő is parhat a találka miatt... De ne feledd, belőled csak egy van, és számdora Te vagy a legfontosabb, ha neki nem is jönnél be (amit kétlek, ha még képen is látott), hát akkor nem ér fel hozzád. Ha még közhely is, de gondolj erre, jó önbizalom-növelő.
2008. okt. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Háttt sztem ilyeneken nem kell aggódni,ha nem jössz netalántán be neki akkor mivan???Szerintem nem fog összedölni a világ.Én ilyenkor azon szoktam aggódni h ő h fog kinézni :D..Sztem te is ezen aggódj :)állj a dolgokhoz pozitívan!ha mégsem tudod akkor kérdezz meg másokat h szerintük jó csaj vagy e :D ha ötből legalább 3azt mondja akk nem lehet gond...Sok sikert :)
2008. okt. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha megakarsz fogni egy srácot azt ne a külsöddel akar

sokkal inkább az eszeddel, humoroddal, mosolyoddal

amibe egy pasi beleszeret az nem a külső, a tökéletes arc, a nagy mell vagy a feszes popó... sokkal inkább a tűz ami minden csajsziban ott van valahol csak nem mindenki tudja a felszinre hozni

a legfontosabb az önbizalom...

hidd el hogy gyönyörü vagy és megérdemled ezt a srácot!

sok sikert nem lesz gáz :)

2008. okt. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!