Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzelmeim vannak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzelmeim vannak a párommal kapcsolatban? Mit akarok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 19L vagyok, egyetemista. A barátommal (26) kb egy éve ismerjük egymást, 3 hónapja járunk.

Nagyon komolyan indult a dolog, hogy hú, mennyire imádjuk egymást, meg eljátszottunk mindketten a gondolattal, hogy akkor lehetne együtt családot. De most úgy érzem, nagyon padlót fogott a kapcsolatunk, miután fél hónapja lefeküdtünk és nem volt olyan jó. Meg sokat "zaklattam", irogattam neki, ami tudom, hogy zavarja a srácokat. Sokat veszekszünk apróságokon. Ő sokat dolgozik, én tanulok, amúgy ebből a 3 hónapból 2 távkapcsolat volt. A szilvesztert külön töltöttük, ami zavart. Én még inkább bulizós vagyok, ő már komolyabb. Néha eljátszom a gondolattal, hogy más srácokkal is lefeküdnék, a haverjaimnak, akiknek tetszem, sokáig nem mondtam meg, hogy van barátom, az egyik ki is derült és nagyon nehezen tudtam kimagyarázni. Sok (3), rövidebb (3-6 hónap) kapcsolatom volt, mindegyiknek véget vetettem, mert megúntam a srácot. A barátnőm szerintem irigy és le akar beszélni róla, anyukám ilyen "férfi megtartó" tanácsokat osztogat. Mind eközben egy dologról sincs fogalmam sem: én mit/kit akarok. Segítetek légyszi? Szerintetek rossz ember vagyok, hogy ennyit őrlődöm? Tudnátok valami életvezetési tanácsot adni esetleg?

Azon gondolkoztam, hogy szakítok, de lehet, hogy csak egy hónapig mondjuk szüneteltetni kéne a dolgot.

Bocsi a hosszú kiegészítésért, minden válasz nagyon jól jönne. ^_^



2018. jan. 2. 01:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Szüneteltetni nincs értelme.

Szakíts, fiatal vagy, barátod meg szerintem simán számításba vette, legalább volt pár jó hónapja.

Menj, bulizz, éld ki magadat, próbálgasd a lelki és testi szükségleteidet, majd belekomolyodsz az életbe, nem kell azt elkapkodni.

2018. jan. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy ezt mondja! :) Én is úgy érzem, hogy túl görcsösen akartam a dolgot. Lehet, hogy csak feloldatlan félelmeim voltak a saját talpraesettségemmel és azzal kapcsolatban, hogy egyedül is helyt tudok állni az életben (megkeresni a kenyerem). Meg kicsit félek az egy éjszakás kalandoktól. Azok eddig többnyire nagyon megbántottak lelkileg.
2018. jan. 2. 01:40
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Nem kell feltétlenül az egy éjszakásokra gyúrni, de ha úgy érzed, mint ebben az esetben, hogy nem működik a dolog, akkor biztosan odébb kell állni.

Nem kell túl komolyan venni a párkapcsolatokat alapjáraton. Ha majd olyanba botlasz, akiért érdemes komolyra fordítani a dolgokat, azt úgyis megérzed.

2018. jan. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon fiatal vagy még. Élj, tapasztalj párkapcsolati és szex szinten is... pláne hogy foglalkoztat a dolog.

Semmi értelme nincs lekötni addig magad, amíg még hajt a kíváncsiság, vágy, stb.

Csak megbántod vele az embereket, az pedig nagyon nem jó.

Aki az "igazi" lesz, ott nem lesz gond a szexxel, veszekedés sem lesz (pláne nem 3hónap után).

Az a tapasztalatom, hogy ha az elején már veszekedés van, megette a fene, később durvább lesz.

A szexre azt szokták mondani h az első nem olyan soha... Nekem volt olyan nő akivel 8órán át szexeltünk első alkalommal. Ahoz hasonlítanám, mint mikor megkapod a legjobb csokit és teli zabálod magad. :D

Élj és tudni fogod mikor jön a megfelelő partner!

(Az egyéjszakást is ki kell próbálni, de az nem boldogít)

30F

2018. jan. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszát! :)
2018. jan. 5. 05:47
 6/6 A kérdező kommentje:
Tegnap szakítottam vele, szóval gondolom a kérdés lezárult. :D Még csak ki sem akadt.
2018. jan. 5. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!