Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm fehérneműs képeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm fehérneműs képeket küld másnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mind a ketten 19 évesek vagyunk. Már majdnem 2 éve együtt vagyunk. A neten ismerkedtünk meg, majd fél év beszélgetés után találkoztunk és összejöttünk. Viszont mielőtt még engem megismert volna egy másik sráccal beszélgetett, őt is a neten ismerte meg, de vele nem beszélt annyit mint velem és nem is vonzódott felé. Viszont ettől függetlenül még ma is szoktak beszélgetni ami nem zavar. Tegnap beléptem a barátnőm facebookjába és láttam, hogy azokat a szexi fehérneműs képeket elküldte neki, amit nekem csinált. Még sohasem éreztem olyat mint akkor és az életbe nem gondoltam volna, hogy ő ilyenre képes. Azt még hozzá kell tennem, hogy tudom mennyire szeret, mert azt azért csak érzi az ember és mi tényleg nagyon szeretjük egymást.

Szerintetek mit tegyek ez ügyben? Gondolkodtam a szakításon is.



2018. jan. 2. 12:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Tudod,hogy mennyire szeret. Mégis miből? Abból,hogy más férfinak fehérneműs képet küldözget magáról?

Tudod te nagyon jól,hogy mit kell tenned!

2018. jan. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is hónapokon keresztül tudtam tettetni a családomnak,

a barátaimnak, sőt, az akkori barátomnak is, hogy mennyire boldog vagyok vele.

Hidd el, át lehet baszni az emberek fejét.

2018. jan. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy mennyire szeret. Sokszor látok más párkapcsolatokak, sétálnak az utcán és egymáshoz sem szólnak, vagy ülnek egy padon és mindketten telefonoznak és egymáshoz sem szólnak. Mi folyamatosan beszélgetünk ha megyünk az utcán, nem telefonozunk ha ott van a másik. Folyamatosan egymáshoz bújunk. Puszilgatjuk a másikat meg minden ilyen apróság amit más kapcsolatokban nem nagyon szoktam látni.
2018. jan. 2. 13:05
 4/16 A kérdező kommentje:
Ja és nem is kértem, de megszakított minden kapcsolatot a fiúval.
2018. jan. 2. 13:18
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Csak egy dolgot felejtesz el,vagy nem is ismeritek,az pedig az erkölcsi érték!
2018. jan. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
Mit tegyél? Először is beszéld meg vele. Ne félj, ha még ő lesz megsértve, de az is egy jel, hogy éretlen, alkalmatlan. Ha komolyan megbánja, adhatsz egy esélyt, de nálam ez min sárga lap....a következő ugyebár piros és nincs óvás...
2018. jan. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Cukorfalat vagy. Azt hiszed, attól szeretitek, hogy nem nyomkodjátok a telefonotokat egymás társaságában?
2018. jan. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%

19 évesek vagytok, nagy valószínűséggel nem fogtok úgy sem együtt maradni. Persze elhiszem hogy rosszul esik.

Hosszú távra ne tervezz a csajjal. ..

2018. jan. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%

"A barátnőm fehérneműs képeket küld másnak. Mit tegyek?"


Szakítasz vele

2018. jan. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%

"tudom mennyire szeret, mert azt azért csak érzi az ember és mi tényleg nagyon szeretjük egymást. "


Ember, gondolj már bele! Ha te tényleg szereted a párodat,

küldesz más nőknek kihívó képet magadról?


Nálam ez simán verné a biztosítékot.

41f

2018. jan. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!