Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a barátomnak első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak első évfordulóra?

Figyelt kérdés

Ti mit vennétek? Nagyon szeretem de nincs ötletem mit vegyek, mert karácsonyra, húsvétra, szülinapra is már sok olyan dolgot kapott, ami hozzá való, de most kifogytam az ötletekből...Csak normális válaszokat kérek!

Előre is köszi az ötleteket!


19/l (ja, ő 22 éves)


2010. jún. 4. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem ne vegyél neki semmit illetve tárgyat... adj neki "emléket" vidd el vacsorázni, álatkertbe vidámparkba... tudomisén.. amit szeret.. pár vagy akár csak 1 1ütt töltött nap szerintem értékesebb bárminél örök emlék marad...bár lehet ez csak az én meglátásom...18/L
2010. jún. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia, végülis vacsi, vagy valami közös program lesz, azt majd "sorsolással" döntjük el :D de a tárgyi ajándék is le lett beszélve, persze kis apróság, 1500-2000 ft körüli értékben :) de köszi a tippet :)
2010. jún. 4. 12:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkbb csinálj valamit, az sokkal többet ér. Én pl. az 1. évfordulóra egy naptárat készítettem a közös képeinkből, minden hónaphoz külön idézettel, és még a fontosabb szülinapokat, névnapokat is beleírtam neki. Mondjuk nálunk pont jól jött ki, mert jan. 1-jén van az évforduló, így hasznos is lett.
2010. jún. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
úú eza naptáras tökjó ötlet... hátamugy júnitól júniig is lehet naptárat csinálni...:D amugy juteszembe éna barátomnak 1 mesztelenképes óriáspósztert fogok adni ha megéljük a 2 évet..:D (amm első voltam)
2010. jún. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
14%
Szopjad a faszát inkább reggelig
2010. jún. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
elég buta paraszt vagy!! :S szánalmas az ilyen..:S:S
2010. jún. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
semmit:/
2010. jún. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy bilincset meg egy felcsatolhatót, és utána meg jól lásd el a baját, ja és a száját ne felejtsd el betömni, nehogy a szomszédok összeszaladjanak.
2010. jún. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2010. jún. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!