Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érdeklik a 20 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklik a 20 éves fiamat a lányok?

Figyelt kérdés

Az anyuka vagyok, és nem tudom megérteni, hogy miért nincs vagy miért nem volt még barátnője ennyi idősen. Külsőre teljesen rendben van, mindenféle anyai elfogultság nélkül, objektíven nézve is egy szép, magas srác. Egyetemre jár, kollégiumban lakik még sincs senkije. Mostanában szóba hozom finoman és diszkréten a témát de nem válaszol semmi érdemlegeset csak lesüti a tekintetét vagy zavartan eltereli a témát. Ez aggasztó lenne ha nem tudnám, hogy meleg-e, de 100%-ig biztos vagyok benne, sőt tudom, hogy nem az. Viszont így főleg nem értem mi az oka. Nem szoktam ellenőrizgetni de azt is látom, hogy nem beszélget senkivel a messengerén sem. A személyisége inkább csöndes, visszahúzódó vagyis a bulikba sem szokott részt venni, nekem mindig ezt mondja de egyszer be is bizonyosodott, hogy tényleg nem ment el. Egyébként sem hiszem, hogy hazudna hiszen nincs értelme, nincs abban semmi rossz ha elmegy bulizni.

Tényleg nem értem mi lehet a háttérben.

Még valami esetleg amit még nem írtam le?



2018. jan. 18. 20:38
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
23%
Honnan tudod biztosra, hogy nem meleg? Nagyon is valószínű, hogy az, a "tünetek" pedig teljesen ismerősek.
2018. jan. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
49%

A mai világban inkább a lányokat nem érdeklik a fiúk.

Vagyis én több éve próbálok ismerkedni és sosem akarnak semmit tőlem. Szerintem ő is próbál, csak nem tudsz róla. Sikertelen, semmi több. 22f

2018. jan. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
74%
Azzal h b.xzogatod, hirtelen lesz valakije, v szerinted leveszed a terhet a vallarol? Hagyjad mar szegenyt...
2018. jan. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
9%
jaj,a fiad azt kamuzza nemérdeklik a nők?inkább vallaná be hogy nem kell a nőknek,de ahoz gerinc kéne a fiacskádnak
2018. jan. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
75%
Egy párkapcsolathoz nem elég, hogy valaki magas meg aránylag jól néz ki. A fiadnak valószínűleg nincsen meg a szükséges kisugárzása, nincsenek meg a szükséges belső tulajdonságai ahhoz, hogy felkeltse bárki érdeklődését. Egyszerűen csak visszahúzódó, szürke. Tudom, hogy rossz ezt hallani, de akinek nincs jó személyisége az nagyon nehezen talál párt.
2018. jan. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
81%

Ne erőltesd, mert annál rosszabb lesz! A témát sem!


Önbizalomhiány lehet, vagy egyszerűen túl válogatós a normához képest. Alapvetően biztos jobban érzi magát egyedül, mint valami lagymatag kapcsolattal erőlködjön társadalmi és szülői nyomásra.


Másik dolog, hogy a mai világban nem egyszerű becsajozni. Hiába magas, jóképű, ha nem kezdeményez, a lányok nem (nagyon) fognak maguktól teperni.

2018. jan. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem csak azt veszi nap mint nap észre, hogy a nagymenő dumafrancik arajták le a babárokat a nőknél - ő meg úgy van vele, hogy ha egyszer nem ilyennek született, akkor inkább meghúzza magát, tesz az egészre és az élet más területeire fókuszál. Biztos nem menne neki ez a vetítős stílus, amit manapság szinte már produkálni kell egy pasinak, ha nőt akar. És akkor még nem beszéltünk arról, hogy azért igényeink is vannak...


Biztos, hogy nem meleg, emiatt ne aggódj, csak tudatosulhatott benne, hogy a hozzá hasonló személyiségű férfiak nem népszerűek a nőknél és ennyi. Gondolom, te is aláírod, hogy egy csöndes és egy menőjenő közül neked is az utóbbi keltené fel a figyelmedet. A nőkben ez az ősi ösztön gyökerezik a mai napig.

2018. jan. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
97%

@4

A tanyasi kocsmába kannásbor mellé bekötötték a wifit?

2018. jan. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
81%

"A fiadnak valószínűleg nincsen meg a szükséges kisugárzása, nincsenek meg a szükséges belső tulajdonságai ahhoz, hogy felkeltse bárki érdeklődését. Egyszerűen csak visszahúzódó, szürke."


Ezzel és a 7-essel egyetértek sajnos. :( Így is meg lehet találni, sőt normálisabb lányokat (kevésbé felszínes), csak sajnos nem egyszerű.

2018. jan. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, igazán hasznosnak tűnnek, még várok!

Első, milyenek ezek a tünetek? Mire célzol?

Szerintem is inkább az a szürkébb típusú személyiség, az itthoni viselkedése alapján meg úgy általában is.

Kezdeményezni lehet nem szokott mert tényleg nem az a fajta. Ezt nem úgy értem, hogy egy kis senki mert sportolgat is hobbi szinten, szóval vannak barátai nem egy számítógépes kocka fajta.

Azt, hogy a lányok nem kezdeményeznek nála azt tényleg nem tudhatom, de akkor is, ennyi idő alatt még senki sem kezdeményezett? Ilyen létezik?

2018. jan. 18. 20:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!