Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6 év szerintetek sok? Többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 év szerintetek sok? Többi lent

Figyelt kérdés
Hali 21/F vagyok, jelenleg egy 27 éves lánnyal próbálgatunk dolgokat az együttléten kívül. 4 hónapja ismerem és azóta nagyon erős szál alakult ki kettőnk között, és egy nagyon-nagyon erős bizalom is egyben. Kétszer majdnem össze is jöttünk, de mindkét esetben az volt a záró történet hogy nekem még csak most jön el a kalandvágyó életem, míg neki már egy biztos pont kell az életében. Azonban nem szeretném megszüntetni vele a kapcsolatot mert az éjszakán kívül is nagyon jól érezzük magunkat együtt, csak félek hogy a mai világban sosem találnék egy olyan 18-20 éves lányt akinek ilyen mélyen meg tudnék nyílni és megbíznék benne, és nem akarom leírni a mai lányokat de azért ismerjük őket hogy milyenek amikor idegesítik a srácukat a feltett "mi a bajod drágám? - semmi" válasszal... A lány egyébként nem akar gyereket, félreértés ne essen, a sztorihoz íródik még annyi hogy engem olyan 23-24 évesnek néznek, míg őt kicsit fiatalabban az aktuális koránál, szóval nem is olyan nagy külső szemszögből a dolog.

2018. jan. 19. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok meg
2018. jan. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Ne add fel emiatt, ha jól működik...az elkövetkező évek úgyis eldöntik a dolgokat, mármint, hogy melyikőtök merre fejlődik és az élet új kihívásai mit hoznak ki belőletek.
2018. jan. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd ezt a lányt. Ha ő kellene neked,akkor meg se fordulna fejedben,hogy össze-vissza akarsz másokkal is henteregni. Hülye hozzáállás. Én 17 évesen ismertem meg a páromat,most már a férjem. Ő volt ráadásul az első. Soha nem gobdotam arra,hogy devén most fiatal vagyok és be kell bújnom más pasik ágyába. Ha ez megfordult volna a fejemben,akkor szakítottam volna,mert az nem szerelem. Te nem vagy szerelmes,egyértelmű. Nem kéne áltatnod azt a lányt. Inkább éld most ki magad,aztán megtalálod azt,aki mellett nem hiányoznak más lányok.

25N

2018. jan. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem a korkülönbséggel van a baj, hanem, hogy mindig arra juttok, hogy mást akartok és elengeditek egymást. Érdemes lenne megpróbálni együtt, hátha tovább alakul a dolog, és csak akkor derülne ki, hogy megy e együtt a dolog.
2018. jan. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Komolyan az a "kalamd", hogy lefekszel minél több random emberrel? Elég sivár élet lehet.


Hagyd békén a csajt, ha tényleg ő kéne neked, akkor nem azon vakaróznál, hogy de hát akkor hogy fogsz másokkal hemperegni.


(Azért szép, hogy mindezek mellé még a mai lányok "milyenek" :DDD )

2018. jan. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kétszer majdnem össze is jöttünk, de mindkét esetben az volt a záró történet hogy nekem még csak most jön el a kalandvágyó életem - akkor dugd végig a fél világot, de megsúgom: mindenkinek ugyanaz van a lába között :D
2018. jan. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 grénusné válasza:

Ha végre sikerül ágyba vinned szorosabb lesz köztetek a kapcsolat,utána eltűnik a kór külöbbség ,és ő is rájön ,hogy mint barátok ,buliztok tovább szex nélkül ,vagy összejöttök végleg ,de 1 eset minden képen kel hozzá ,

Tapasztalat

2018. jan. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!