Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja ezt a pasim?

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk együtt a barátommal, elég viharos a kapcsolatunk. Ő otthon ülős fajta, nem jön el velem sehova pedig én szeretnék, nem csókolózik már velem és sokszor csúnyán viselkedik ennek ellenére úgy érzem hogy szeret mert ölelget meg hívogat meg mindig kapok tőle dolgokat, könyvet ékszert. Nem tudom miért ilyen amilyen.

2018. jan. 20. 21:39
 1/7 Alain Delon ***** válasza:
Van neki valaki más.
2018. jan. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja, a haverjai
2018. jan. 20. 22:14
 3/7 anonim ***** válasza:
könyvet a könyvtárból:)
2018. jan. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennyiből nehéz megmondani, mi a baj. Viharos a kapcsolat. Ez pontosan mit jelent? Meddig mennek el a veszekedések? (Kiabálás, személyeskedés, szakítás, tettlegesség) Mi történik veszekedés után? Mennyire tudjátok összeegyezetetni az igényeket? Mennyire fogadja el a barátod, hogy Te jössz-mész? Te mennyire fogadod el, hogy ő nem megy veled? Hogyan próbálod meggyőzni, hogy menjen? Miért nem csókol meg? Mit reagál, ha Te csókolod meg őt? Mit takar a "csúnya viselkedés"? Tulajdonképpen Te miért ragaszkodsz hozzá?
2018. jan. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És az még nem merült fel benned, hogy vele beszélj?
2018. jan. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mennyi sok hasonló önáltatás...

"úgy érzem hogy szeret mert ölelget meg hívogat meg mindig kapok tőle dolgokat, könyvet ékszert." -


ezek a legolcsóbb és legócskább imitációi a szeretetnek. Én alig várom, hogy megcsókoljam a kedvesemet, én nem bánok vele "csúnyán" - bár nem tudom, te mit értesz ez alatt.

Csak mellékesen, 7 év után, már lehetnétek boldog család, gyerekkel, meg miegyéb. 7 év múlva mi lesz veletek, hogy látod?

2018. jan. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Meghíztál...
2018. jan. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!