Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutassam ki, hogy tetszik nekem illetve szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe egyszerüen bele zugtam. =) Iszonyatosan gyönyörü és kedves meg minden ami kell. Csak ilyen apró célzásokat kérnék amire azért felkapja a fejét. ;) a válaszokat előre is köszönm. x)
2010. jún. 5. 23:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Írnál egy kis körítést, hogy hány éves vagy, ill. hány éves a lány, mennyire szoktatok beszélgetni, honnan ismeritek egymást?
2010. jún. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
jah az mondjuk nemártana.. De am hát utalgass rá például h szép a szeme, vagy mondhatsz nyugodtan ilyet is: A minap láttam egy csajt, olyan szép szeme volt... Majdnem olyan szép mint a tiéd. Ha tetszik neki akkor az jó, ha rákérdez h mivan?:D akkor mondjad h "hát olyan szép szemeid vannak :P legalábbis nekem tetszenek" és máris sokkkal jobb. Persze ez csak akkor jöhet be ha szép szemei vannak :D de eza minap láttam egy csajt..... de nemolyan jó mint a tiéd szöveg jó:D remélem tudtam segíteni ;)
2010. jún. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ha fingasz egy hatalmasat tuti felkapja a fejét de ha csak beszélgetsz vele az is megteszi
2010. jún. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen segitettél .. jha és hát még gyerekek vagyunk :D 14f 13l
2010. jún. 5. 23:14
 5/12 anonim ***** válasza:
nembaj az ha fiatalok vagytok:D én 15/F vok :P idén kezdtem el csajozni, senkit nemkérdeztem hogy mit mondjak vagy ilyenek, jött magától, és msn en is mindig jó csajozós dumák jutnak eszembe :D ez volt egy olyan h naon bevállt :D am dícsérheted msn en a képét vagy ilyenek.
2010. jún. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hát jaa tudod vannak olyanok akiknek ez könnyen megy :D én nem tartozom közéjük sajna x)
2010. jún. 5. 23:18
 7/12 anonim ***** válasza:
nekem sem jött még össze nyugi :S mármint tetszettem eddig mindenkinek, aki nekem tetszett, de valahogy mindig otthagytak :S mostis 6hónapja hajtok egy csajra, akinek van pasija, volt már köztünk valami, meg van is, de nemtudom mi lesz a vége :S pasijával most lesznek 1 évesek, PONT OSZTÁLYKIRÁNDULÁSON... lehet ilyen balszerencsém?:S
2010. jún. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

na tanítsátok már msn-es csajozásra szegény gyereket..mindenképp élőben szedd fel..aki msn-en csapja a szelet csak... nos hát az egy... LÚZER már bocs;)

csak egy jótanács: ha azt akarod hogy a lány komolyan is vegyen felejtsd el az xd-ket minden mondatod után.ha valami vicces írd azt hogy lol vagy egy sima smile-t és annyi elég is. és ezt sem kell túlzásba vinni.nincs annál idegesítőbb mint aki még sms-ben is küld hatvan hangulatjelet a mondandójába tűzdelve...engem spec.nagyon kiakaszt...

2010. jún. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
igen ez mondjuk igaz. xd meg xD meg x)... nembaj ha néha használod de ne állandóan. Meg akkor legyen rá beállítva valami xd-s hangulatjel, úgy jobb. Am szerintem nincs igazad, msn en is belehet csajozni, mondjuk én élőben is próbáltam keresni a társaságát, de igazából sms-eket küldtünk egymásnak és msn-eztünk és sms-ekben mondtam el neki h tetszik, és Ő is.
2010. jún. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

bokolj neki

-ma különösen szép vagy/nagyon jol nézel ki ma

-tecik rajtad ez

-oan jo veled beszélgetni

stb:D

2010. jún. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!