Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet beleszerettem barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet beleszerettem barátom barátjába, vagy csak furcsa, hogy valaki kedves velem?

Figyelt kérdés

Párommal egy éve vagyunk együtt, együtt is lakunk. Az elmúlt pár hónapban nagyon elridegültünk egymástól, mint èrzelmileg, mint testileg. Szex heti 1-2x van, amikor neki kedve van, én hiába próbálkozok, akkor azt kapom meg, hogy telhetetlen vagyok. Pedig párszor be is öltöztem, de hiába. Ő is sokat dolgozik és én is. Ő 8órában heti 2 szabadnappal, míg én 14órában heti 3 szabadnappal. Mégis arra hivatkozik, hogy ő mindig fáradt. Nincs közös program, nem járunk sehova együtt, max a boltig. Megelégeltem, ezért az elmúlt pár hétben összefutottam közös barátunkkal (akit már 2éve ismerek) többször is. Nagyon kedves és figyelmes, keresi a társaságom, érdeklődik hogy vagyok, hogy telnek a mindennapjaim, de kezdek tőle félni. A múltkor majdnem megcsókolt, még szerencse, hogy észnél voltam és elhúztam magam. Azóta csak rá gondolok, pedig nem történt semmi...mégis olyan figyelmes velem, és olyan fura érzésem van vele. A történethez hozzátartozik, hogy ő barátom előtt, kb 2évvel ezelőtt udvarolt nekem, de nem lett belöle semmi.Akkor nem voltunk egy hullámhosszon, de barátoknak nagyon jól megmaradtunk. Most mégis mi változott volna? Most érzem a szikrát, amit akkor nem éteztem. Vele érzem...barátommal meg egyre inkább csak a megszokás uralkodik, pedig tényleg igyekszem, de úgy érzem ehez kevés vagyok, ha megszakadok akkor is. Szakítanom kéne? Nem szeretnék hülyeséget csinalni. Ti mit tennétek?


Köszönöm előre is a válaszokat.


Üdv.: Egy döntésképtelen 23 éves lány


2018. jan. 26. 00:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%

Simán lehetséges. Szakítanod kéne, de az egész baráti társaságod egy nagy rakás ...

A pasid tojik rád, a "barátja" meg tojik rá. Ha jót akarsz magadnak, menekülsz mindkettő elől.

(Vaaagy leszervezel egy hármast.)

2018. jan. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Vagy szedd rendbe a kapcsolatod, vagy szakíts.

Ha ezt eldöntötted, kérdés, hogy jó-e azonnal belevágni egy újba

2018. jan. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Barátod sz..ik rád.Nem nagyon érdekli mi van veled mit érzel nyilván jól esik egy másik férfitól ,hogy foglalkozik veled, érdekli mi van veled.Gondolom ezért érzel igy iránta.Mert úgy érzed neki fontos,a te gondod bajod, napi dolgaid.A barátod szerintem azt hiszi össze koltoztetek minden oké,be van biztosítva.De ha ennyi idő után ilyen a kapcsolat akkor szerintem semmi értelme folytatni.csak rosszabb lesz.

Szerintem szakits vele,mond meg neki neked ez igy nem jó , és később csak rosszabb lenne.

A másik srác...kitudja milyen lenne ha nem érdekli hogy a haverja csajával igy csinál. egy próbát megér.meglátod utána milyen lesz.de előtte szakíts.

2018. jan. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szia! Az változott, azért érzed most a szijrát, mert egy boldigtalan kapcsolatban vagy. Tehát nagy valószínűséggel, ha "normális kapcsolatban (vagy akár egyedül) lennél, akkir mist sem éreznéd, ugyanaz lenne, mint 2 évvel ezelőtt.


A jelenlegi barátoddal szakíts először mindenképpen. Ha 23 évesen 1 éves kapcsolatban pár hónap alatt elhidegültetek és a közösen töltött minőségi idő a vásárlásban merül ki, akkor kár erőltetni.


A másik srácot illetően pedig... egyrészről rz nem igazi szerelem, hanem csak azért érzed, mert el vagy hanyagolva. Másrészről tudja, hogy pasid, aki ráadásul a barátja - nem egy jó jellemre vall, ez a szerelmi 3szög egy sz@rhalmaz.


A mostani barátoddal szakíts és keress egy normális fiút.

2018. jan. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos elég lagymatag kapcsolatnak hangzik. Ha már 1 év után ez van, nem hiszem, hogy olyan gyökeres változtatásokat lehet véghez vinni, ami esetlegesen nem csak 3 hétig lesz pozitív hatással a kapcsolatra. Ugyanígy el fog laposodni, ha sikerül meg is javítani.


Kérj szünetet és kiderül mit érzel.

2018. jan. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ez a heti 1-2 szex is nagyon gáz egy év után. Pasiként, ha valakit szeretek és vonzódom hozzá, legalább reggel és este... Sőt oda sem tudok bújni úgy hozzá, hogy ne jönne meg a kedvem.
2018. jan. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem a heti 1-2 egyáltalán nem kevés.


Amúgy meg szerintem ezt hívják fellángolásnak. A régi már uncsi, megszokott, igazából most bárkinél éreznéd azt a szikrát aki kicsit is törődik veled. Hiánzyzik az izgalom.


Ennyi idősen a szakítás a megoldás, még fiatal vagy, nem értesz csomó mindent és nem éri meg úgymond megjavítani. Később viszont ha leteszed a voksod valaki mellett, ugyanúgy lesznek ilyen érzéseid, kis fellángolásaid. Akkor viszont észnél kell lenned, különben 3 évenként szakíthatsz.

2018. jan. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
35%

"Szerintem a heti 1-2 egyáltalán nem kevés."


Ugye csak viccelsz? :)

2018. jan. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez az unalom főként azért is jön elő, mert egyszerűen unalmas a pasi. Az kevés egy párkapcsolathoz hosszútávon főleg ennyi korban, hogy jó pasi, meg normális, meg el lehet vele lenni.
2018. jan. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
*ilyen korban
2018. jan. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!