Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan történt? Elmeséled?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan történt? Elmeséled? (lent a többi)

Figyelt kérdés
szóval a kérdés hogy hogyan jöttetek össze párotokkal ki kezdeményezett mi volt a szitu? és a részletek is érdekelnének:)
2010. jún. 6. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy buliban találkozunk és ott beszélgettünk aztán én mentem táncolni és jött oda a barátnőm hogy bejön e nekem az a srác mert én bejövök neki..aztán odamentem hozzá beszélgettünk táncoltunk meg smároltunk egész este :D

aztán egy pár hónapig nem találkoztunk majd újra mentem oda buliba és ő is ott volt aztán egy ideig külön táncoltunk majd megint együtt és ismét smároltunk meg minden..


Aztán egy hét múlva találkoztunk bulin kívül és így történt.. :D

2010. jún. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
munkahelyen ismertem meg barátnőmet. félévig futottam utána.kedves voltam vele nagyon, sétálni hivtam, pizzériába,strandra.végül összejöttünk mert én csak ugy akartam dugni vele. 4hónap mulva szakitottunk. mert csak dugni voltam/vagyok jó neki.
2010. jún. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egyik nap télen kint voltak a 8.-osok is meg mi is, és az egyik hülyegyerek (8.-os) baszogatott engem meg megdobált jóerősen hógolyóval meg egyéb f*szságok xD és egy másik 8.-os meg megvédett, majdnem nekiment annak a hülyegyereknek.. :D aztán másnap a suliban megköszöntem h megvédett, elkértem az msnjét..aztán talizgattunk sulin kívül azt így :D de am már tavaly is bejöttünk egymásnak csak egyikünk se merte megszólítani a másikat ... :S
2010. jún. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk elég érdekes volt a helyzet:)

Az akkori barátommal jártam amikor a baráti társaságba került a Szerelmem:)Igaz már látásból ismertük egymást.Szilveszterkor az akkori párommal nagyon rosszban voltunk,mivel a volt barátnőjével találkozgatott de a szilvesztert "együtt töltöttük"...akkor le sem sz*rt a volt barátom így oda csapódtam a mostani barátomhoz:)az egész estét végig beszélgettük és tudtam hogy Ő az aki kell nekem:)

De a buli után nem hívott nem tudtam miért. Majd Én hívtam föl,hogy beszélni akarok vele.(a volt barátomról volt szó mert kiderült ez az...hosszú mindegy)...és azon a szombat este elmentem bulizni és összetalálkoztunk és összetört lélekkel,kisírt szemekkel álltam előtte amikor mondta hogy menjünk haza nála beszéljük meg...hazamentünk nála és egy csók csattant el életem legjobb csókja:)semmi több nem történt...másnap szakítottam a volt barátommal...de engem megműtöttek egy hét múlva addig pedig a mostani szerelmemmel órákat beszéltünk telefonon...miután a kórházból hazaérkeztem minden nap meglátogatott:)órákat beszélgettünk és egy hónap múlva megkérdezte leszek-e a barátnője persze igent mondtam azóta együtt vagyunk. Jóban rosszban(tudom hülyén hangzik de ott volt mikor járókerettel jártam és akkor is mikor a Nagymamám meghalt:()szóval ez tényleg igaz Szerelem:)


18/L

2010. jún. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akinek most udvarolok az egy ismerősöm volt barátnője és az után ismerkedtünk meg közelebbről hogy szakítottak.


Rájöttem hogy tettszik, aztán egyik este átmentem beszélgetni, végül hajnali 4 körül mondtam neki hogy tettszik. Ezt szerintem tudta, csak azt nem gondolta hogy konkrétan meg is mondom - eléggé meglepődött.

Azóta rendszeresen találkozunk, és hajnali 4ánél előbb még sose jöttem el tőle :D

2010. jún. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szép történetek:) köszönöm az eddigi válaszokat!
2010. jún. 6. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!