Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz lenne az expasimnak felajánlani az újrakezdést? Mivan ha visszautasít?

Figyelt kérdés
Lassn fél éve hogy szakitottunk de én még mindig szeretem. Neki se,nekem se volt azóta senkim. Viszont attól félek hogy visszautasít,egy jót röhög rajtam és az összes haverjának elmondja. Ciki lányként feljánlani az újrakezdést? Hogy kezdjek bele? Rögtön térjek a lényegre?
2010. jún. 6. 18:37
 1/4 anonim válasza:
Miért lenne ciki, ha szereted nem ciki, egyszer élsz, és ha visszautasít és elmondja a haverjainak mi lesz? semmi, majd találsz mást, én megpróbáltam fél év után bnőmnél úgy, h utál az anyja és a fél ismerősköre, és újra járunk, lassan 3 hónaposak leszünk :)
2010. jún. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Én is ugyanebben reménykedem..igaz már hoszabbb ideje vagyunk külön. Biztos kell egy megfelelő alkalom..pl egy velősebb beszélgetés után felhozni ezt a témát vagy ilyesmi.
2010. jún. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy próbát mindig megér, de ami egyszer volt, újra nem jön el.
2010. jún. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is ebben a helyzetben vagyok, csak az a baj hogy köztünk a szakító ok még mindig megvan sajnos (távolság) és amíg ez nincs leküzdve értelme sincs próbálkozni...

De azért remélem neked sikerül! Szorítok!

2010. jún. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!