Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos volt, vagy én is nagyot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos volt, vagy én is nagyot hibáztam?

Figyelt kérdés
Tegnap össze vesztünk a barátnőmmel,sose voltam verekedős,nagyon jól tudom kezelni az indultaimat,de tegnap nagyon megbántott,elhordott minden hazugnak,k..rva anyázott,aztán megpofozott,itt elszakadt a cérna,megcsaptam én is,kicsit nagy pofont adtam mert nagyon piros lett az arca,meg fájt neki.Megbántam,és tudom nem így kellett volna,de ott már nem bírtam.
2018. febr. 1. 12:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18%
Hibáztál, de ő kezdte.
2018. febr. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Megütött. Innentől kezdve teljesen jogos, hogy visszaadtad. Csak azért mert nő, nem tehet meg mindent. De egyébként nem így kéne lerendeznetek a nézeteltérésiteket 26/N
2018. febr. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Te is nagyot hibáztál. Mégse tudsz magadon uralkodni.

Ez után a legegyszerűbb a szakítás lenne. Kivéve, ha direkt élvezitek, hogy napi szinten anyáztok meg ütitek egymást.

2018. febr. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Nehogy neked furdaljon a lelkiismeret, ha ebből nem tanul, akkor semmiből
2018. febr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én nem balhéztam vele sose,soha nem szidtam az anyját se,mert alapból nem az anyukája a hibás ha vita van,ezért sose mondtam neki hogy k..rva anyád stb.
2018. febr. 1. 13:03
 6/15 anonim ***** válasza:

Hibáztál, igen, de kiprovokálta koknrétan.

Mi volt a veszekedés oka, hogy igy elszabadultak az indulatok? Másor is beszélt már veled csúnyán nézeteltérés során?

2018. febr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Jó lenne tudni, mi miatt akadt ki ennyire. Magamból kiindulva az exem fel tudott úgy hergelni, hogy legszívesebben megöltem volna (hamar vége is lett akkor már annyira elromlott minden). És direkt hergelt is mert élvezte, hogy ideges vagyok (erre csak utólag jöttem rá). Szóval na, jó lenne tudni, mi volt a vita tárgya.
2018. febr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök mindegy mi volt a vita tárgya, az anyázás, üvöltés, másiknak esés teljesen elfogadhatatlan. Normális ember nem viselkedik így, nem csodálom, hogy elszakadt a cérna.
2018. febr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Összeilletek, verjétek csak egymást össze nyugodt szívvel. Érdemes lenne felkeresni egy orvost a dühkezelési problémáitokkal.
2018. febr. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%

"Magamból kiindulva az exem fel tudott úgy hergelni, hogy legszívesebben megöltem volna"


Azért ez sem normális, veled is lehetnek gondok fejben...

2018. febr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!