Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért talál barátnőm mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért talál barátnőm mindig valami problémát?

Figyelt kérdés

Tavaly tavasszal az volt a baja, hogy szerinte ingyenélő voltam, mert egy ismerősömnél dolgoztam, nem bejelentve. Ezután elmentem, kerestem "rendes" munkát (aminek köszönhetően most életem nincs, és amiatt panaszkodik, hogy nem beszélgetek vele).

Ekkor következett az, hogy szerinte nem vágyom többre, és hogy nincsenek céljaim. Hogy ezalatt mit értett, azt nem tudta kinyögni, csak akkor állt le vele, mikor felhívtam a figyelmét, hogy vannak céljaim, csak vele ellentétben nem egy jól tejelő karrier az álmom.

Ősszel jött azzal, hogy miért nem tudom elfogadni, hogy havonta egyszer elmegy berúgni a barátaival. Ezt addig tolta, mígnem egyszer részegen arcon köpött, én pedig válaszul szintén őt, majd még fel is pofoztam.

Decemberben továbbállt arra, hogy nem támogatom a céljai elérésében. Ezután én a vizsgaidőszak miatt próbáltam nem zavarni semmi feleslegessel, kitaláltam valamit, ami motiválja is, erre most elkezdte, hogy "lehet egy pár vagyunk, de társak nem".


23/F 20/L


2018. febr. 3. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy mindezek után miért vagy még mindig vele?
2018. febr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Időközben kétszer szakítottunk.
2018. febr. 3. 19:52
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
akkor ideje végleg szakitani ez jobb nem lessz.
2018. febr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Noren1989 ***** válasza:
Lapát. Esetleg ásó. Attól függ, hogy melyik van kéznél. E zt a szakítást jobb nem halogatni.
2018. febr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Na b+. Ezt a hülyét dobd ki, ha jót akarsz.

31/f

2018. febr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem is az volt az első kérdésem: "Miért vagytok mèg együtt?"


Főleg ha már sokszor szakítottatok is.Semmi értelme ennek.A Te életed ugy éled ahogy akarod.Neki meg semmi nem jó...

2018. febr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát, azért, mert végülis szerelmesek vagyunk a másikba, ha nem vagyunk együtt, akkor meg azért van minden bajunk
2018. febr. 4. 10:07
 8/11 anonim ***** válasza:

Jól mondta, nem vagytok egymás társai.

Ebben neked mi a jó?

2018. febr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

"Ezt addig tolta, mígnem egyszer részegen arcon köpött, én pedig válaszul szintén őt, majd még fel is pofoztam. "

Milyen szép, harmonikus kapcsolat!

2018. febr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hé, ilyen dolgokra adekvált választ kell adni
2018. febr. 4. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!