Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy éve udvar (o) lok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éve udvar (o) lok egy lánnyal, hol kevesebb, hol nagyon durva visszautasítással, gyakran megaláz és ezért visszaütök, keményen (nem fizikaira gondolok), azt mondják, hogy ha szeretném, nem bántanám. Szerintetek?

Figyelt kérdés
megaláz gyakran mások előtt, elküld a 'csába, van, hogy konkrétan azt mondja, nem igazat mondokn, stb, és emiatt néha felemelem a hangom, és mondom, hogy nem kellene p*csáásan viselkedned... meg szépen felemlegetem a hibáit (ismerem, mint a tenyerem), és akkor mondja, hogy én nem szeretem, mert akkor nem mondanék neki ilyeneket, persze azt nem veszi észre, hogy mivel bánt, és mennyi áldozatot hozok érte... most tényleg nem szeretném? bárhogy bánt, bárhogy cseszeget, nem tudom elfelejteni, és általában én megyek békülni vele... mások azt mondják, ba rom vagoyk, hogy egyáltalán foglalkozom vele, de én úgy érzem, megőrülök érte... vagy ez csak amolyan bántás a részéről, hogy nem szertem, mert tudja, hogy én nagyon ki akarom fejezni, mennyire szeretem, és így árthat a legtöbbet? soha még így lánt nem szerettem, úgy érzem, annyi midnent tettem már érte és még azt mondja, nem szeretem, és ebbe beleőrülök...
2010. jún. 7. 02:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdés.Lefeküdtél vele egyszer is?
2010. jún. 7. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Venni kellene a lapot és abbahagyni a zaklatását.
2010. jún. 7. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Akit szeretünk, ahhoz türelmesek és megértőek vagyunk. Ha azt mondja, úgy érzi, nem is szereted igazán, akkor ezért nem vonhatod felelősségre, hiszen az érzések mindig igazak és alapjuk is van. Ha ilyeneket mond, nem hogy letorkolni nem szabadna, de hogy a hibáit hánytorgatni... ez valami hatalmas bunkóságra vall (ne haragudj, de ez a szomorú igazság kívülálló szemszögből). Mellesleg, nem utal arra, hogy őszintén, minden hibájával együtt tudnád őt szeretni később, ez pedig nem túl imponáló egy nőnek sem.

Azt mondom, hagyj neki mozgásteret, kicsit pihentesd a dolgot, és légy gálánsabb egy kicsit. Attól még nem szemét, hogy nem értékeli a hozzáállásodat, bizonyára rossz módszert választasz a szerelmed kifejezésére. Ha végképp sehogyan sem akar sikerülni, hagyd annyiban és nyiss mások felé.

2010. jún. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

hogy férfiben ennyire ne legyen büszkeség...

előbb légy férfi (ami a hiedelemmel ellentétben nem a szüzesség elvesztésével kezdődik), aztán kezdj lányokkal!

2010. jún. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!